Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a kitartott nő, aki egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a kitartott nő, aki egész nap otthon van és ráér miért nem képes lefogyni és edzeni a férje kedvéért?

Figyelt kérdés

Van egv ismerősöm, aki baromi jó pasi, a felesége pedig egy kistehén. Semmit nem kell csinálnia, csak 1 háztartásbeli.

Aztán majd csodálkozik ha lelép az ura.



2021. febr. 25. 10:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%

Lehet a baromi jó pasi a kistehenekre bukik. Vagy legalábbis erre az egyre.

Valamiért csak vele van

2021. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan pasit, aki sportos és mégis a kistehenekre bukik.
2021. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Neked milyen bomba alakod/bomba jó életed és szexi feleséged lehet ha itt szidod mások feleségét😂 Kettötök közül te vagy a defektes mert neten próbálod "hergelni" a népet ilyen proli kérdésekkel, a "kistehén" meg boldog házasságban él. Lehet neked kéne gyúrnod és dolgoznod. Akkor nem lenne időd neten igazolni a sérelmeidet és nem lennél nagydisznó,nem kéne anyáddal élned.
2021. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Itt erről szó sincs. A férj mondogatja az asszonynak, h diétázzon - sportoljon vele. Ő is ezt teszi napi 10-12 óra stresszes munka mellett.


Mikor megismerkedtek a nő 50 kiló volt, most meg 75..nem ezt a nőt vette feleségül.

2021. febr. 25. 10:42
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Mi van? Rámennél, mi?
2021. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Miss D?
2021. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
Valaki nagyon irigy úgy látom.
2021. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Savanyú a szőlő. Neki még ksitehén se jut. Mert a tehenek a bikákra buknak, ő meg disznó😁
2021. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
19%

Na pont ez a helyzet nálunk is .... csak én nem vagyok barom jó pasi, hanem egy visszataszító gnóm. Optikailag hányinger keltő hatású fejszerkezetem van. Sorry, that's genetics! Az is csoda, hogy Ő összejött velem. Mindíg is "van rajta mit fogni" típusú csaj volt. 13 évvel ezelőtt teherbe esett (terveztük), 2 gyerkőcöt szült. A második után engedte el magát. 120 kilósra felhízott, nem tett ellene semmit. 8 évvel ezelőtt lejárt a gyes, azóta nettó másfél hónapig volt munkahelye, de kiszórták onnan. Én egyedül tartom el a 4 embert havi 450E-s fizetésből. Tele vannak követelésekkel. A feleségemnek eszébe sincs elmenni melóhelyet keresni. Szex alig. Lelkileg lenulláz, mentálisan lehúz, tépázza az önbizalmam, stb.

De nincs kiút. Lelépni? Hova? Kivel? A kutyának sem kellenék! Amikor a 2 gyerek felnől .... talán megpróbálom egyedül. .... vagy felakasztom magam! Még nem tudom.

2021. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

azért a 75 még nem feltétlen kistehén

lehet faros, cicis

persze nem mindegy hány centi magas

2021. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!