Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti szoktatok böfögni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szoktatok böfögni a párotok előtt? mikor kezdtétek? mi volt a reakció?

Figyelt kérdés
csak mert nekem eléggé kéne, de nem tudom eldönteni h merjem-e előtte csinálni

2023. máj. 9. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki szokott csak nem szabadjára engedve hanem normálisan csukott szájjal. Ez olyan mint a puki ha ki kell jönnie akkor ki kell engedni nem visszatartani. Mindent lehet normálisan csinálni.
2023. máj. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

A böfögés nem feltétlenül jelenti azt, hogy nyitott szájjal szabadjára engedni, mert az tényleg illetlenség, gyomorforgató, és a lányok előtt kínos, számukra visszataszító!

Kopp kopp, lehet böfögni diszkréten csukott szájjal is, főleg ha még a kezedet is a szád elé teszed, és próbálod minél halkabban kiengedni!

2023. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Böfögj nyugodtan, ha rád jön, de azért nem kell rekordot dönteni. Aki ennyitől kiábrándul, az minden más testi folyamattól is ki fog futni a világból.
2023. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Egészségügyi szempontból elengedhetetlen a büfi,puki. Nem a legvonzóbb dolgok, de természetesek. Lehet őket kulturáltan is művelni. Egy bocsánat kéréssel megspékelve pláne nem kellemetlen. Nekem nőként is előfordul, ha visszatartom, akkor nagyon rosszul tudok lenni egy idő múlva. Kezdetben a puki volt ilyen, hogy nagyon sokáig visszatartottam, mert még a mosdóban is zavart volna, ha kihallatszik... míg egyszer csak magától kicsúszott egy köhögés következtében. Ez sokkal kellemetlenebb volt, mintha a mosdóból kihallatszott volna és lebuktam volna, hogy a lányok is szoktak ilyet. De egy intelligens ember nem haragszik emiatt és megérti. Vagy elpoénkodja, hogy oldja a másik szégyenérzetét.

De összességében nem nagy ügy. :D

2023. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Hajjaj, én nő vagyok, mi büfizünk és fingunk is napi szinten egymás előtt, konkrétan zavar minket, ha a másik nem hallja :D
2023. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!