Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményed, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményed, ha egy férfi egyből lehülyéz, ha egy témáról más a véleményed, mint neki?

Figyelt kérdés

A téma az volt konkrétan, hogy az elmaradott civilizációkban szerinte nincs az embereknek választása. Én meg azt mondtam, hogy szerintem meg van, más kérdés, hogy sokan beletörődnek a sorsukba. Itt megemlítettem neki az egyik indiai ismerősömet, akihez az unokatesóját akarták hozzáadni, de Ő elvette a 15 évvel idősebb angol nőt, akibe szerelmes volt és ezért a családja nem beszélt vele 2 évig. De nem igaz, amit a pasas állított, hogy ezeknek az embereknek nincs választása, mert igenis van. Erre rám tette a telefont, hogy hülyeségeket beszélek. Amikor meg megírtam neki - hogy bocsi, de mégis milyen viselkedés ez részedről és miért nem adod meg a tiszteletet, ha én mindig meghallgattalak, nem minősítettelek, kedves voltam veled -, akkor megsértődött és letiltott.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2023. febr. 1. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy nagyra nőtt óvodás. Sok ember sajnos nem tud értelmesen vitatkozni, elég gyerekes és primitív. Az ilyenek jobb is ha kilépnek az ember életéből
2023. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1%

A férfiaknál ez termeszetes, nem kell komolyan venni.

Viszont a nőknél ez sokkal veszélyesebb, mivel egy ilyen laza írogatasba, ha sok ideig megy érzelmeket is belevisznek. És akkor ott borul a bili...ahogy nálunk is borult.

Egy pasi kicsapja egy ilyenre aztán kész, ne agyalj rajta.

2023. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
#2 vagyok. Bocsánat rossz helyre írtam a válaszom.
2023. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

A teljes igazság meg valahol a kettő között van. Azért az sem mindegy, hogy India, Afganisztán, vagy Észak-Korea. Az sem mindegy, hogy férfi vagy, vagy nő. Mert mondjuk Afganisztánban ha egy nőt hozzáadnak valakihez, ott neki nem lesz beleszólása. Esetleg ha tud, elmenekülhet, de az sem olyan egyszerű. Vagy beletörődik, vagy végez magával. Kb. ezek a "lehetőségei".

India "papíron" jogilag elég fejlett ország. Az más kérdés, hogy ettől függetlenül rengeteg elmaradott "hagyomány" van, amit követnek. Természetesen a törvény lehetőséget ad, hogy szabad akaratod legyen, csak mondjuk jobb esetben megszakítja veled a kapcsolatot a családod, rosszabb esetben akár meg is ölhetnek. Nem egy ilyen hírt olvasni Indiáról. Nem ahhoz ment hozzá a lány, akihez szerették volna, válaszul valamelyik családtag végzett vele, mert "szégyent hozott a családra".


Egyébként a lehülyézés akkor sem értelmes reakció.

2023. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Ne randizz vele többet. Én biztos nem tenném. Képzeld, ahányszor nem értetek egyet, mindig hisztizni és duzzogni fog, képtelen kezelni egy ilyen apró dolgot is normálisan.
2023. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván nem kell az ilyen emberre időt áldozni. Letiltott, ennyi. Örülj neki.
2023. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hamar összecsomagolnám. Én alapvetően szeretem, ha a párom mer nem egyetérteni velem, de aki ellenérvek nélkül hülyéz, mint egy buta paraszt, az nagyon hamar a fasz másik végén találja magát.
2023. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes p*cs, tiltson le, neked tesz szívességet.
2023. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Óvoda kiscsoport.
2023. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Azt, hogy nem tud rendesen kommunikálni. Ez mondjuk viszonylak semleges téma, mégis ennyire személyesen veszi, hogy téged támad be, ahelyett, hogy elfogadná, vannak más nézőpontok is az övén kívül.

Mi lesz ennél sokkal személyesebb nézeteltérésekkor? Amikor mondjuk tétje is van, közös jövővel vagy családalapítással, gyerekneveléssel közös pénzügyekkel kapcsolatban? Mivel ezeknek a témáknak nagyobb a tétje, személyesebbek, érzelmileg jobban töltöttek, akkor meg majd még bunkóbb lesz a sértettség miatt, ez szinte tuti.

2023. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!