Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt ez a feldúlt reakció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez a feldúlt reakció a sráctól ?

Figyelt kérdés
Na szóval az történt, hogy az illető - akivel megismerkedtem reggel és kb együtt töltöttük az egész napot - az délután behúzott egy habpartyba. Együtt mentünk be és mivel végig nyomták a habot, én kb semmit se láttam, viszont kb meggyőződésem volt, hogy ő áll mögöttem és vele táncolok, mivel fogta a kezem mikor bementünk. Mikor később hátranéztem és már láttam is valamit, akkor tudatosult bennem, hogy egy tök idegennel nyomtam a témát, azt se tudom ki volt. Aztán vettem észre, hogy csóri kint áll, full ideg és mondja nekem, hogy mindjárt "megütöm azt a másik pasit". Igazából nem tudom, hogy történt ez, kicsit lelkiismeret furdalasom is volt. Viszont az nagyon furcsa, hogy miért akar valaki ilyet tenni, mármint megütni egy másik férfit, ha egyébként nem vagyunk kapcsolatban és csak aznap ismerkedtünk meg? Ezt a részét nem egészen értem. Valaki felvilágosítana erről?

2022. okt. 28. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

"kicsit lelkiismeret furdalasom is volt"

Neked miért?

Ő nem vigyázott rád a tömegben, és később se.

Persze nem csoda, hogy könnyen elveszítették egymást, ha aznap ismerkedtetek meg.

Vagy ismerte a másikat vagy csak agresszív, ami nem neked való.

2022. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Savlekotő ***** válasza:
100%
Első jel hogy offold. Most a másik csávót ütné később már téged fog.. Bántalmazás sose pofonnal indul csak nem ismeritek fel az arra vezető utat jeleket..
2022. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint amikor egy pasinak tetszett a legjobb barátnőm. Mi ebből anynit láttunk, hogy tök bunkó velünk, ideges, egyik napról a másikra bunkózik velünk. A barátnőm a saját pasijától tudta meg, hogy tetszett ennek a srácnak, és a srác megsértődött, hogy a barátnőm összejött egy másik pasival. Miközben soha nem adta jelét annak, hogy tetszik neki a barátnőm. Oké, a srác itt téged elvitt egy buliba, de nem volt a pasid.
2022. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Hétköznap hol van ilyenkor ősszel hab party ?


Tényleg erdekelne

2022. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Vele voltál ő úgy gondolta ez ismerkedés és valaki bele húgyozott a levesébe.. valamilyen szinten érthető. Ebben te nem voltál hibás viszont.
2022. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálnak egy habpartyban? Mi az?
2022. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elképzeltem ezt a szitut, hogy a sok hab miatt össze tévesztetted mással az illetőt.

Olyan gyermeki történet nekem ez vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak. Megtörtént egy ilyen eset. Egyik az, hogy a pasassal együtt se vagy, de még ha együtt is lennétek, akkor se az legyen az első reagálás, hogy mindjárt verekedni kelljen... A másik dolog, hogy első normális reakció az volna, hogy megkérdezem mégis mi történt. Neked ugyan miért volt lelkiismeretfurdalásod?? Ne legyen, nem követtél el hibát. Most ez olyan dolog, hogy elmész egy boltba valakivel. Nézelődsz, hogy mit akarsz venni, közbe szólsz a másikhoz, de közbe már más oda keveredik melléd, egy idegen ember, és véletlenül neki szólsz....Ugyanaz, egy gyermeteg történet. Max elmosolyodtok, de ennyi. Biztos más is volt már így. Emberek vagyunk, tévedünk olykor.

Nem az a durva, hogy ez így megtörtént, hanem az erre adott reakció.

2022. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
7. Mondjuk az mar nem tévedés ha elmész egy csajjal végűl egy másik pasit simogat.. még ha nem is vagytok eggyutt , akkor is etikatlan.
2022. okt. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az etikátlan lenne, ha direkt csinálná. Például ha egy barátnőmmel mennék bulizni, és otthagynám őt egy vadidegenért, az barátok közt sem lenne illendő. De a kérdező véletlenül csinálta.
2022. okt. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Együtt mentünk be és mivel végig nyomták a habot, én kb semmit se láttam, viszont kb meggyőződésem volt, hogy ő áll mögöttem és vele táncolok"


"Igazából nem tudom, hogy történt ez, kicsit lelkiismeret furdalasom is volt."


Ezek talán arra utalnak, hogy szánt szándékkal csinálta ezt a kérdező??

Mert szerintem nem. Amúgy sem az a normális reakció, hogy a hapsi meg se hallgatta a lányt, hanem már a verekedést szövegelte. Egyébként meg bele lehet gondolni... Szerencsétlen pasas, aki csak oda keveredett a lány mellé, ki tudja ő is csak a barátnőjét kereste, aztán csak lesett volna hogy jól helyben hagyják....Azt se tudta volna szerencsétlen, hogy hol van meg hogy miért kapja...

Más lenne egy megcsalás, hogy ott találja mással az ágyban. Na az nem véletlen lett volna. Itt olyan körülmények voltak, hogy nyomták a habot.

Viszont azért vegyük figyelembe, hogy "nem vagyunk kapcsolatban és csak aznap ismerkedtünk meg" részt.

Mi lenne, ha már kapcsolatban történne ilyesmi??? Jól felrúgná a pasast??? Holott csak véletlen eseményekből kifolyólag történt, ami történt. El lehet gondolkozni ezen kérdező.

2022. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!