Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők természetes szelekciót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők természetes szelekciót alkalmaznak rajtunk?

Figyelt kérdés
2023. máj. 3. 19:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/114 A kérdező kommentje:

50


De akkor ti se várjátok el, hogy a szex ne legyen tényező az inceleknek.


Ennek ellenére az incelek már megszokták olyan szinten, hogy ha a párválasztás közös érdeklődési kör alapúvá változna könnyen adaptálódnának.


Szerintem csak ti sírnátok, hogy jajjj nincs jó szex!!!

2023. máj. 4. 10:32
 52/114 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem azt gondolnak és csinálnak az incelek, amit csak szeretnének, amíg nem ártanak vele másoknak.

Beszélgettem én már önjelölt incelekkel, az érdeklődések kifogytak a videójátékoknál és az aktuálpolitikánál. Némelyik engem nézett hülyének, amiért szeretek utazni és különböző művészetekkel foglalkozni. (A páromban pont az az egyik legvonzóbb dolog számomra, hogy ő is szenvedélyes ezek iránt.) Ha vannak hobbijaid, akkor el is jársz ezekhez köthető közösségekbe?

2023. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/114 anonim ***** válasza:
100%

51, Kérdező, nem kell a rizsa.

Az itt lévő incelek nagyrészének sem baráti társasága, sem hobbija nincs.

Akkor mégis hogy működne a közös érdeklődési körön alapuló ismekredés?

Működne a dolog, ha lenne értékelhető hobbitok és fel tudnátok venni a kapcsolatot emberekkel. A legtöbb embernek működik is.


Te pl milyen dolgokat szoktál más emberekkel együtt cisnálni?

2023. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/114 A kérdező kommentje:

“ Működne a dolog, ha lenne értékelhető hobbitok és fel tudnátok venni a kapcsolatot emberekkel. A legtöbb embernek működik is.”


Legtöbb esetben ugye a barátkozás is nehézkes mert ki akarnak (lúzer) incel külsejű személlyel mutatkozni. Ez rontja az imázsát, státuszát az embernek tehát ha közelednél valakihez rögtön leráz.

Más kitaszítottakkal persze lehet ismerkedni de mivel kevesebb a választék úgy nehezebb ugyanolyan érdeklődésű embert találni.

Nekem például el kellett viselnem, hogy folyton az autókról beszélt nekem egyik ilyen kényszerhaver, bár láthatta nem nagyon tudok hozzászólni a témához, nem is nagyon érdekel.


“ Te pl milyen dolgokat szoktál más emberekkel együtt cisnálni?”


Ki szoktunk menni sörözni, beszélgetni tudományos, történelmi témákról, akár földönkívüleikről, paranormális jelenségekről, összeesküvés elméletekről, filmekről, edzéstervekről, utazásokról, stb. Tehát rengeteg dologról beszélgetünk.

Ja és ha nincs nagy baráti köre nem azt jelenti, hogy valamilyen baj van vele, lehet simán introvertált, egyedül töltődik fel.

2023. máj. 4. 10:54
 55/114 anonim ***** válasza:
100%

Az alkoholizálás és a beszélgetés a hobbid? Előbbi taszító, utóbbi annyira alapvető, mint az evés-ivás.

Továbbra csak kifogásokat és mentségeket hozol fel, de csak azt bizonyítod, hogy veled még hobbik és szociális élet terén se lehetne mit kezdeni.

2023. máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/114 A kérdező kommentje:

55


Te csak egy troll vagy igaz?

2023. máj. 4. 11:07
 57/114 anonim ***** válasza:
Nem, vagy te nem értesz egyet, azzal amit írtam?
2023. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/114 anonim ***** válasza:
100%

Tehát iszol és beszélgetsz. Hát... ez alapján azért nehéz közös érdeklődési körön elindulni. Vagy keress... beszélgetőklubbokat, vagy nem tudom:D


Egy lánybarátom, kb 25 volt amikor megismerte a párját. A csávó akkor 45 éves volt, valami pakolós-szerelős kétkezi munkát végez átlagos bérért, albérletben lakik, jó ha van 170 centi (a csaj 175-177 körül van:D) és hát úg yáltalábavéve nem túl vonzó külsejű.

De úgy gitározik mint egy félisten és úgy ír progresszív metáldalokat, mint Mozart:D Najó, talán nem úgy mint Mozart, de mindenesetre igencsak tehetséges. A csaj meg épp metálbandát keresett ahol énekelhet.....

Azóta összeházasodtak, vettek közösen egy lakást (leginkább a csaj pénzéből, a pasinak nem volt sok) és van egy fél éves gyerekük.


Anno az énekkarból nekem is 3 barátnőm volt... De szerepjáték kapcsán is összefűződtem 2 csajjal...

De én éneklek és szerepjátszom.


Beszélgetni én is tudok az űrkutatásról, de hiába találok egy csajt akit ez érdekel, ez önmagában még kevés lesz, hogy van egy téma amiről beszélhetünk.


Szóval a "közös érdeklődés" alapján való ismerkedést nem úgy kell érteni, hogy tudsz beszélni témákról, hanem úgy, hogy van egy tevékenység amit űzöl és találkozol egy csajjal aki szintén űzi ezt a tevékenységet.

És ez alapján nagyon sokan találják meg a párjukat. Szóval a rendszer tökéletesen működik, a te bajod annyi, hogy úgy tűnik nincs olyan érdeklődési köröd amivel részt is tudnál venni benne.

2023. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/114 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az, hogy bármiről el tudsz beszélgetni valakivel csak annyit jelent, hogy van véleményed. Értenni nem is kell amúgy hozzá ahhoz, hogy véleményed legyen.

Kezdj el csinálni valamit és azzal már tudsz kapcsolódni valami közösséghez.


Nem para, hogy félreértetted az egész érdeklődési kör alapján történő ismerkedés dolgot, most tisztázódott, itt a lehetőség fejlődni:)

2023. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/114 A kérdező kommentje:

58


Áh, ismét a gitár. Nagyon sok srác azért kezd el gitáorzni / zenélni, hogy tudjon csajozni és mint látható működik is.

Csak azt nem értem miért működik jobban mint egy intellektuális beszélgetés.

2023. máj. 4. 11:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!