Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők természetes szelekciót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők természetes szelekciót alkalmaznak rajtunk?

Figyelt kérdés
2023. máj. 3. 19:26
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/114 anonim ***** válasza:
100%
Neked valóban mindegy, kivel állsz össze? :D
2023. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/114 anonim ***** válasza:
100%

100, hát te ne papolj gondolkodásról, ha kérhetem.

Miért szelektálok? Mert nem akarok együtt lenni olyan nővel, akivel nem érzem jól magamat. Ez ennyire bonyolult számodra?



"Oké de akkor elvileg nekem is kellene nőm legyen a bicajozásnak, korinak és edzésnek köszönhetően, nem?"


Nem. Nem a bicajozásért jár a nő, hanem a bicajozás egy érdeklődési kör ami alapján könnyen el tudsz kezdeni ismerkedni.

Egy csaj, aki ugyanúgy letolja azt a 2 napos Balatonkört, mint te vélhetően hasonló szinten kedveli a biciklizést mint te. Ez már egy kiindulási pont, hiszen közös a szenvedélyetek. Erre lehet építkezni.

A nő nem csak úgy becsönget, hgoy "hallom, te bringázol, gyere, költözzünk össze":D

Te akartál közös érdeklődési kör mentén ismekredni. Hát ott a lehetőség.

2023. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/114 anonim ***** válasza:
100%

Láthatóan te se gondolkozol sokat, legalábbis nem értelmes dolgokról értelmes módon.

Ha nem teszel semmit, hogy legyen párod (sőt, aktívan rontod az esélyeidet ezzel az incelkedéssel), akkor mit csodálkozol? Ismételten, mégis mit vársz?

2023. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/114 anonim ***** válasza:
0%

"Jó vagy valamiben. Ez a belső érték"



Sokmindenben vagyok jo. De ez a noket nem erdekelte, friendzone-ba basztak, osszejottek drogosokkal, bunozokkel.



38F incel

2023. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/114 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk aki kapásból incelként hivatkozik magára, az még havernak se kéne. Nagyon nagy intő jel.
2023. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/114 anonim ***** válasza:
34%

104


Számodra ki a "drogos"? Mosdatlan, lopkodós heroinfüggű, esetleg egy 1 év alatt 20 évet öregedő, rosszfogú amfetaminfüggű, vagy esetleg az is, aki évi 2-3x használ füvet/gombát/lsd-t/mdma-t vagy hasonlót?

2023. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/114 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanom kell a párommal, mert sose követett el bűncselekményt és drogozni is csak egyszer drogozott (közösen próbáltuk ki a füvet Amszterdamban).
2023. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/114 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. AZ én párom sem drogozik és bűncselekményt sem követett el.
2023. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/114 A kérdező kommentje:

A lényeg az, hogy a bűncselekmény sem kizáró ok. Vajon azon bűnözőknek milyen érdeklődési köreik, barátaik vannak?

Hm és ennek ellenére van nőjük?

Érdekes.

2023. máj. 4. 16:07
 110/114 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen bűncselekmény. Az, hogy mi a törvény, nem feltétlenül vág egyre azzal, hogy szerintem mi a helyes és erkölcsös. A törvények a történelem során folyamatosan változtak, és az adott kor társadalmi és politikai jellegzetességei alakítják őket elég vaskosan.

Nekem van saját erkölcsi kódexem és értékrendem.

2023. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!