Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az, hogy nagyon magas vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy nagyon magas vagyok tényleg ilyen sokat segít az ismerkedésben, mint ahogy a haverom mondta? Milyen lenne, ha 10 vagy 20 centivel alacsonyabb lennék?

Figyelt kérdés
197 cm vagyok, szóval magasságra a top 1%-ban, de ez nem dicsekvés, én nem tettem érte semmit. Kicsit jóképűbb vagyok, de azért ismerek magamnál jóképűbb férfiakat is, de néha szoktam tetszeni tényleg szép nőknek is. A pénzről, személyiségről most nem írok, nem az a lényeg a kérdésben. Na mindegy, egy haverom szerint nagyon sokat tesz hozzám vonzóságban a magasságom. Ebben mennyi igazság van? Ha 10 centivel alacsonyabb lennék, kevesebb nőnek tetszenék? És ha 20 centivel? Ha minden másban ugyanaz lennék.
2023. ápr. 30. 09:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 ez rohadtul nem így van🤣Bármilyen magasságú egyén lehet arányos vagy aránytalan.
2023. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 197 cm nagyon magas, egy óriás és egyáltalán nem vonzó.
2023. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Exem 2m volt, ha mentünk egy más mellett az utcán, nem hallotta, hogy mit mondok, mert tavol volt a fejem az övétől :-D plusz 110 kg, ami meg az ágyban volt nekem kényelmetlen, ha rámfeküdt. Plusz minden eltört alatta. Nekem is a 180-190 cm az ideális magasság.
2023. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem, baromság, ez a magasság semmit sem segít.


Sőt mondhatni túl magas.

2023. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

Én 189 cm magas vagyok és még ebből is 5 cm-et odaadnék valakinek ha lehetne.


Tapasztalatból közel a 40-hez úgy látom, hogy 185 cm magasság untig elég minden nőnek, 190 felett pedig túl magas.


És nagyon sok nő megmondta már rokon ismerős stb, hogy inkább ne legyen túl magas a srác de legyen jóképű.

2023. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Általánosságban a közel két méteres magasság nem előny.
2023. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint a magasságom nem előny, hanem még hátrány is és ezek szerint ilyen jóképű lehetek és még más egyéb dolgokban is ilyen vonzó, hogy kompenzálom a valóságban vele a nagy magasságot, ami akkor rossz ugye.
2023. máj. 11. 18:33
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Vannak magas nok, 180 korul, akik nyilvan ertekelik az ilyen magas fiukat. Az atlagos, 160-170 cm koruli noknek vagy tul magas. De minden csak viszonyitas kerdese. Meg kell talalni azt, aki pont teged akar. Tok mindegy, hogy a tobbiek mit mondanak.
2023. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!