Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsonyabb fiúk miért gondolj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsonyabb fiúk miért gondolják azt hogy a magas fiúknak könnyebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az is
2021. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez az igazság. A magasság egy egyértelmű előny ismerkedés terén.
2021. máj. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van. Én magas vagyok, 2m körüli, és úgy érzem a legnagyobb probléma mindig az volt, hogy első mondattal legyek frappáns, humoros, egyedi, keltsem fel az érdeklődését. Ti hogy szoktátok kezdeni?
2021. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kutatások szerint a legfontosabb paraméter egy férfi esetén a magassága.

Ezután jön a jóképűség, majd a széles vállak.

Aki férfiként magas az eleve sikeresebb az élet minden területén, átlagosan többet keres, több partnere van, vonzóbbnak látják az emberek. Nyilván mindenki tud most keresni sok sikeres, gazdag, alacsony növésű férfit, akik minden erejüket megfeszítve sikeresek lettek, egész életüket tanulásra, munkára áldozták, de statisztikailag a magas férfiak ugyanannyi befektetett munkával nagyobb sikert érnek el.

Társkeresésben meg méginkább így van ez. Lehet valaki sikeres munkában, karrierben, de ha alacsony, akkor sokkal kevesebb nőnek fog tetszeni. Még akkor is, ha jóképű és sportos, izmos.

2021. máj. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De azt nem értitek hogy lehet hogy könnyebb, de attól még ugyanúgy nem könnyű. Az afrikai éhezőnek is szarabb élete van nálad/nálam, de azt sem nézzük. Lehet könnyebb nekem egy kicsivel, mert magas vagyok, de attól még ugyanúgy lehet nehéz önmagában nézve más dolgok miatt számomra is az ismerkedés.


Azt utálom legjobban, amikor más idióta srácok azt mondják, hogy nekem biztos nagyon könnyű az ismerkedés, mert magas vagyok és helyes arcú. Hát nagyon nem.

2021. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!