Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan a Starbucks miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan a Starbucks miatt dobott, vagy ez csak kifogás volt?

Figyelt kérdés

Randiztunk, 3. randi volt, szerintem tök jól alakultak a dolgok. Belvárosban sétálós randi volt, ő mondta, hogy nagyon inna egy kávét, kérdezte, hogy szeretnék-e én is, mire igent mondtam. Közben töprengett, hogy hmmmmmmm, hol is igyunk. Pont útba esett egy Starbucks, mondtam, hogy esetleg oda bemehetünk, de rögtön nemet mondott, és egy 15 perc múlva közölte, hogy neki haza kell mennie.

Utólag írogatott Messengeren, hogy ő nem akarja folytatni, én kifaggattam az okokról, és végül azt írta, hogy ha már ennyire kíváncsi vagyok, ám legyen: Ő nem akar egy tipukus mai pi.csát, aki a Starbucks-ocskában akarja inni más pénzén az igénytelen, mocsok drága kávét, és az neki sokat elárul, ha egy nőnek annyi esze van, hogy akár csak betegye oda a lábát.


Én azóta sem hiszem el, hogy ilyen dolog miatt képes megütni ilyen mocskos hangnemet, természetesen azonnal tiltottam.

Vajon tényleg ez volt az oka, vagy csak gyorsan le akart koptatni valami miatt?



2023. ápr. 27. 18:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk a kotyogos kavetol en is okadni tudnek😂😂😂 Teny, hogy van a Starbucksnal is minosegibb kave, de egy beulos vagy setalos kavenak tokeletesen elmegy. Igazabol nem azzal van a baj, ha valakinek nem izlik, szerintem az egy tokeletes kifogas lett volna, ha azt mondja, hogy o kostolta, nem jott be neki, nezzetek inkabb mast, izlesrol nem nagyon lehet vitazni, de ez a csavo roppant gyerekesen es kinosan reagalt.
2023. ápr. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%
Jobb is,hogy időben kiderült és lelépett a srác.Az a férfi aki sajnálja a randin a csajtól a kávé árát azzal nem érdemes többet találkozni.Szerintem is lehet csak ez volt a problémája hiszen ha nekem nem szimpi valaki akkor nem randizok vele 3x.
2023. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Ma már bárki számára elérhetőek a specialty kávék.
2023. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez egy tök jó segitség volt az élettől, ez a srác nem normális csak valszeg jól titkolta előtted, hogy kattant. Szerintem mondj el egy imát amiért az égiek megvèdtek tőle, mert egy önelégült fütyi lehet. Nagyon rossz lett volna neked mellette ha ez komolyabbra fordul.
2023. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy akik írták hogy spúr pasitól menekülj , nekik nagyon igazuk van! Mondom ezt úgy, hogy egyik exem a (közös otthonra történő)bevásárlás (amit én fizettem ) utàn fejemhez vágta veszekedèskor hogy ő vitt el engem és mègse kért el benzinpénzt🙉😀 úgy hogy amúgy van autóm szóval simán el tudtam vna vinni magamat is csak gondoltam had tegyen valami gesztust a szerencsétlen😀😀😀


szóval vannak ilyen irgalmatlanul suttyó nyomorult férfinek nem nevezhető pondrók.


Menekülj az ilyenektől az első intő jelnél! Figyelj a jelekre!

2023. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
18%

#25!


Ha a Starbuckban szerinted jó kávét adnak, akkor nem tudod, hogy milyen a jó kávé. Ócska tartós tejet használnak.

2023. ápr. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!