Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan a Starbucks miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan a Starbucks miatt dobott, vagy ez csak kifogás volt?

Figyelt kérdés

Randiztunk, 3. randi volt, szerintem tök jól alakultak a dolgok. Belvárosban sétálós randi volt, ő mondta, hogy nagyon inna egy kávét, kérdezte, hogy szeretnék-e én is, mire igent mondtam. Közben töprengett, hogy hmmmmmmm, hol is igyunk. Pont útba esett egy Starbucks, mondtam, hogy esetleg oda bemehetünk, de rögtön nemet mondott, és egy 15 perc múlva közölte, hogy neki haza kell mennie.

Utólag írogatott Messengeren, hogy ő nem akarja folytatni, én kifaggattam az okokról, és végül azt írta, hogy ha már ennyire kíváncsi vagyok, ám legyen: Ő nem akar egy tipukus mai pi.csát, aki a Starbucks-ocskában akarja inni más pénzén az igénytelen, mocsok drága kávét, és az neki sokat elárul, ha egy nőnek annyi esze van, hogy akár csak betegye oda a lábát.


Én azóta sem hiszem el, hogy ilyen dolog miatt képes megütni ilyen mocskos hangnemet, természetesen azonnal tiltottam.

Vajon tényleg ez volt az oka, vagy csak gyorsan le akart koptatni valami miatt?



2023. ápr. 27. 18:00
1 2 3
 11/26 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

Sztem tök mindegy, mi volt az oka, ha ez, ha nem, egy tripák pr-szt és kész.

Arról nem beszélve, hogy a harmadik randi után nem dobott, csaknem akarja folytatni az ismerkedést, ami tök jogos a részéről, illetve azt sem értem, te kinek gondolod magad, hogy ilyen rövid ismertség után még faggatózol meg követelőzöl, hogy de ő márpedig mondja meg neked, miért nem.

Megmondta, most meg ezen forogsz, hogy vajon igazat mondott-e. Nem mindegy?

2023. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Én amúgy eddig akárhányszor starbuckban voltam mindig pasik vittek oda akkor ők is felszínek picsák vajon? :(
2023. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%
Vannak ilyen sóher pasik! Ennyi. Ez az a fajta csávo, akivel ha összeköltözöl, közli, hogy a vízdíj 70%át te fizeted, mert neked hosszabb a hajad, ezert te 10 percel tovább zuhanyzol! Ne sajnáld. Csóró pasival eleve nem kezdünk
2023. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán idióta a csávó.

A legjobb dolog,ami történhetett veled,hogy lepattant.Gondolj bele,milyen sz@rrágó módon viselkedett volna hosszú távon,ha egy ilyen jelentéktelen apróság mögé efféle sötét elméleteket gyártott!...😃

2023. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%

Idióta.

Ennyire felszínes és sznobnak nézhetett. A pénzét is sajnálta 2 kávéra.

2023. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudott megfinanszírozni egy starbucks (egyébként tényleg pocsék) kávét.
2023. ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
En nem kvezok ,csak asvanyvizet iszom es siman setalok orakat minuszokban is. A hosszu bundaimbn nem erzem hideget. Nalam ettol szoktak kiborulni😂😂
2023. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom, elég gáz, hogy így leírta. Mintha bevallotta volna, hogy ő ennyit nem akar fizetni.🤦🏽‍♀️
2023. ápr. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
35%

A Starbucks tényleg drága és pocsék, de egy attól, hogy nem tudod, milyen a jó kávé, még nem kell dobni.

Arra tippelnék, hogy az exével volt Starbucksban, esetleg ott szakított, ezért kattant be.

2023. ápr. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom, milyn a jó kávé. De persze kinek mi. Szerintem az a gusztustalan, ahogy a legtöbb magyar issza otthon a filteres masinájával, vagy a régi Szarvasival, vagy épp az instant vackokat, vagy amikor a hetek, hónapok óta papírcsomagolásban lévő őrölt kávéból főz. Semmi ízélmény, szimpla függőség.
2023. ápr. 28. 04:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!