Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan a Starbucks miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan a Starbucks miatt dobott, vagy ez csak kifogás volt?

Figyelt kérdés

Randiztunk, 3. randi volt, szerintem tök jól alakultak a dolgok. Belvárosban sétálós randi volt, ő mondta, hogy nagyon inna egy kávét, kérdezte, hogy szeretnék-e én is, mire igent mondtam. Közben töprengett, hogy hmmmmmmm, hol is igyunk. Pont útba esett egy Starbucks, mondtam, hogy esetleg oda bemehetünk, de rögtön nemet mondott, és egy 15 perc múlva közölte, hogy neki haza kell mennie.

Utólag írogatott Messengeren, hogy ő nem akarja folytatni, én kifaggattam az okokról, és végül azt írta, hogy ha már ennyire kíváncsi vagyok, ám legyen: Ő nem akar egy tipukus mai pi.csát, aki a Starbucks-ocskában akarja inni más pénzén az igénytelen, mocsok drága kávét, és az neki sokat elárul, ha egy nőnek annyi esze van, hogy akár csak betegye oda a lábát.


Én azóta sem hiszem el, hogy ilyen dolog miatt képes megütni ilyen mocskos hangnemet, természetesen azonnal tiltottam.

Vajon tényleg ez volt az oka, vagy csak gyorsan le akart koptatni valami miatt?



2023. ápr. 27. 18:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Ki tudja. Lehet.

Mi általában amit mondunk, arra gondolunk.

Ha más oka lett volna (pl másvalaki tetszik neki), akkor nem a randi közben offol ki, hanem randi után. Furcsa volna, hogy elmegy randizni valakivel, aztán randi közben jut eszébe hogy ja amúgy más jön be...

Szóval jah, elég esélyes, hogy csak ennyi a sztori.


De ne búsulj. Inkább gyere el velem kávézni ;)

2023. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Engedd el. A hapi vagy bogaras vagy tényleg ennyire előítéles, szűk látókörű bunkó. Örülj, h ilyen hamar kiderült. :)
2023. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem kifogás volt, nem tetszettél neki eléggé.
2023. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Más pénzén? Honnan veszi? Szerintem jobb, ha nem találkozol vele, ha ennyin kiakadt.
2023. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Na... Csak nem ittàl volna egy fehér csokis shékeneszperróúút? 😂
2023. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sajnálta a pénzt a kávéra, és inkább lelépett.

A starbucks-ból arra gondolhatott hogy te az a csaj vagy akire sokat kell költeni, kicsit sznobnak nézhetett.

Én ezt nézem ki a sztoriból.

Azt gondolom ha te nem lettél volna szimpi, egy nincs 3 randi, és nem a randi közepén lép le..

Mindenesetre elég nevetséges így is úgy is..

2023. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
felnőtt, értelmes férfi ezzel a sturbucks-os baromsággal nem égeti magát (még kifogásként se)... de ha a csávó tényleg ez alapján ítélt meg téged, akkor légy hálás, hogy így alakult és lekoppant.
2023. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7%
A Starbucks proli hely de ezért nem kellett volna megvesznie. Viszont ha jól gondolom ő fizetett volna, ilyen helyzetben nem volt illő neked kifejezetten utalni a helyre.
2023. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Orulj neki, hogy idoben kiderult, hogy retardalt. Itt is van egy csomo srac, akik halalosan kiakadnak, ha valaki 1000 ftos kavet akar inni, meg “o tud egy helyet, ahol 200 ft a kave es SOKKAL finomabb is” meg hasonlo baromsagok.

Egyebkent kb evente max 5x iszok a Starbucksban kavet, ebbol lehet, hogy 2 randi, ha valaki szerint ettol anyagias pcsa vagyok, akkor nem egymast keressuk asszem. Mert mondjuk annyira valoban vagyok anyagias, hogy akinek egyszeri 1500 ft kiadas nem fer bele, azt szanom. Azokat is, akik mindenfele elvek moge takaroznak es amiatt vonnak meg maguktol dolgokat.

2023. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

A felszínes embereket ne sajnáld, ha nem a Starbuckson, akkor máson előbb-utóbb kibukott volna az ő értékrendje.

Én egy intelligens nő vagyok, mégis szoktam Starbucksba járni, alapból ez az általánosítás felháborító, amit megütött, na meg a stílus.


Tudom, hogy bánt, de vannak ilyen undorító emberek a társadalomban, egyszerűen örülj neki, hogy időben kiderült, hogy ekkora tapló paraszt, és nem alakult semmi mély érzelem benned iránta.

2023. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!