Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig próbálkozzak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig próbálkozzak egy lánynál, ha elsőre nemet mondott?

Figyelt kérdés

Egy hete bementem a starbucksba inni egy kávét. Egy nagyon cuki lány volt a kasszánál, én bamba voltam, elsőre észre sem vettem. Elkezdet flörtölgetni, (legalábbis én nem tudom másnak venni) kicsit kötekedett, mosolygott, viccelődött. Utána esett csak le igazából, így visszamentem párszor, mire végre megint ő volt beosztva. Akkor ő csinálta a kávét, és egy srác volt az eladó. Elkértem a poharat és a tollat, és ráírtam, hogy: ,,szép lány, leszel a feleségem?" Megcsinálta a kávét, amikor meglátta fülig ért a szája. Megtudtam tőle,hogy nincs barátja, de aztán nem adta meg a számát. Gondoltam,hátha csak zavarban volt a nagy tömegben,munka közben, így írtam egy levelet neki: ,,Ennyire szar volt a vicc, vagy csak ilyen ronda vagyok?" És az elérhetőségemet is beleírtam,hogy oda írhatja a választ. Ezt azért csináltam,mivel nyilván munka közben nem állhat le velem dumálni. Aztán visszamentem a levéllel, gondoltam gyorsan odaadom neki, hisz úgyis rohan majd a pult mögött mindenfelé. Bemegyek, és sehol senki. Kicsit ledöbbentem, ő mosolyogva várt. Odamentem hozzá, odaadtam a levelet, mondtam viccesen, hogy ígérem többet nem zaklatlak. Gondoltam megadom a lehetőséget neki, hogy ne kelljen azonnal döntenie, de asszem lehet elcsesztem és dumálni kellett volna vele ott helyben, csak talán nem volt tököm hirtelenjében, ahogy meglepett a helyzet. Lényeg,hogy nem keresett. Arra gondoltam,hogy túl fiatalnak gondol (én 24 vagyok, ő is 24-25 lehet, és, mint a kollégájától megtudtam szinte állandóan van barátja). Az előző barátnőm 30 volt, és 3 évig voltam vele, de ettől még lehet igaza van, habár a 3 év alatt megtanultam férfinek lenni. :D

Szóval, szerintetek menjek még személyesen fűzni egy kicsit, korrigálni a múltkori "elfutást", vagy ez már bukó? :D



2018. márc. 14. 17:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem szimplán egónövelésre hajtott és nem akar semmi többet. Ha gondolod, élőben még próbálkozhatsz nála. Csak az egónövelés fél perc alatt #metoo zaklatásba is átmehet, ha épp azt akarja előadni... :D
2018. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szóval,hogy érthetőbb legyek, mikor visszamentem az lepett meg, hogy tök üres volt a hely, eltűnt a nagy tömeg, amire nem számítottam, így maradtam az eredeti tervnél, hogy csak gyorsan odaadom a levelet. De tényleg úgy meglepődtem,mikor beléptem, hogy asszem látszódott rajtam, és talán hülyét is csináltam magamból.. Amúgy sem volt jó napom... Ezt gondoltam még esetleg korrigálni, egy magabiztosabb fellépéssel, amikor mondjuk megint kiürül kicsit a hely, de kicsit úgy érzem ez bukta,és talán akkor is az lett volna, ha magabiztos vagyok másodjára is, mint elsőre. Viszont,akkor miért mosolyog rám állandóan úgy, és miért játszott velem az első találkozáskor? Más vendégeknél is figyeltem és nem csinálta senkinek. Tökre nem értem...
2018. márc. 14. 17:11
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Egónövelésre hajtott? Mosolygott és kedves volt mert egyfelől eladó, másfelől meg jópofa, nyílt személyiség. Nem akart tőled semmit és kész. Bár megírhatta volna, hogy nem, de mindegy. Hagyd a fenébe.
2018. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami, csak azt nem értem, hogy úgy mosolyog rám,mint akinek tetszem. Megítélés kérdése persze,hogy jól nézek-e ki, de úton-útfélen azt hallom mindenkitől, hogy nagyon jóképű vagyok + járok kondiba évek óta, így elég jó a testfelépítésem is. Szóval, ha még életemben nem kaptam volna jó szót egy nőtől sem, akkor aztmondanám ronda vagyok és semmi esélyem. A másik meg,hogy eddig mindig az ölembe hullottak a lehetőségek, válogathattam, és csak most - hogy a 3 éves kapcsolatomnak vége lett - jöttem rá, hogy nem is olyan könnyű nőt szerezni, ha nekem kell próbálkozni. :D
2018. márc. 14. 17:15
 5/26 A kérdező kommentje:

Kicsit a sorsra bízom. Pénteken beülünk oda úgyis a barátaimmal, ha ott lesz a lány, még meglátom mit érdemes. :D

De igen, valószínűleg bukó. Lehet épp most szakított, vagy szimplán nem jövök be neki, ki tudja, néha nehéz megérteni a nőket... :D

2018. márc. 14. 17:16
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén szólva szerintem a leveled elég gáz volt. A megfogalmazása arra utal, hogy egy frusztrált, komplexusos személy vagy (nem mondom, hogy az vagy, de egy ilyen passzív-agresszív levelet látva elég sokan ezt gondolnák), szóval simán elmehetett tőled a kedve még úgy is, ha előtte tetszettél neki. Vagy tényleg csak az a helyzet, hogy ő ilyen közvetlen, csipkelődős, mosolygós típus és te értetted félre. Szerintem személyesen menj oda hozzá és tegyél még egy próbát, veszteni nem tudsz vele.
2018. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%

Már elsőre sem kellett volna.

Ha akar valamit, majd próbálkozik ő.

2018. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát ezt is viccnek szántam, egész nap nem volt időm ott keringeni, ez jutott eszembe. Annak érdekében,hogy ne tűnjön olyannak a levél,mint mondtad, rajzoltam némelyik mondat végére egy vigyorgó, vagy mosolygó fejecskét. Persze én is gondoltam arra,hogy félreértettem, de ha a helyébe képzeled magad, csak úgy csipkelődsz egy-egy vendéggel? Vásárlás előtt és után is figyeltem másokkal milyen, és nem tapasztaltam hasonlót. Minden esetre az,hogy kikosarazott és nem keresett, talán a legegyértelműbb válasz. De igen, talán van értelme még 1 próbát tenni, hátha csak bizonytalan, vagy élvezi az egyedüllétet, ki tudja.. :D
2018. márc. 14. 17:38
 9/26 A kérdező kommentje:

Egyrészt te komolyan gondolod, hogy a lánynak kell próbálkoznia? :D

Másrészt én a csipkelődését, meg a mosolyát jelnek vettem, legalábbis annyira komolynak, hogy tegyek egy próbát. Szerintem egy férfinek ezt így kell, mert,ha csak várom, hogy a nők udvaroljanak, akkor egyedül öregszem meg... :D

2018. márc. 14. 17:39
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Én mindenkivel csipkelődök, mert ilyen a természetem. Egy mosolygós fej pedig nem segít sokat, elég szarul hangzott, na. Szerintem a bizonytalanságnál nincs rosszabb, mert akkor mindig ott lesz a "mi van ha" kisördög, egy próbát még megérhet, de igazából ezt neked kell eldöntened :)

6. válaszoló voltam

2018. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!