Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig próbálkozzak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig próbálkozzak egy lánynál, ha elsőre nemet mondott?

Figyelt kérdés

Egy hete bementem a starbucksba inni egy kávét. Egy nagyon cuki lány volt a kasszánál, én bamba voltam, elsőre észre sem vettem. Elkezdet flörtölgetni, (legalábbis én nem tudom másnak venni) kicsit kötekedett, mosolygott, viccelődött. Utána esett csak le igazából, így visszamentem párszor, mire végre megint ő volt beosztva. Akkor ő csinálta a kávét, és egy srác volt az eladó. Elkértem a poharat és a tollat, és ráírtam, hogy: ,,szép lány, leszel a feleségem?" Megcsinálta a kávét, amikor meglátta fülig ért a szája. Megtudtam tőle,hogy nincs barátja, de aztán nem adta meg a számát. Gondoltam,hátha csak zavarban volt a nagy tömegben,munka közben, így írtam egy levelet neki: ,,Ennyire szar volt a vicc, vagy csak ilyen ronda vagyok?" És az elérhetőségemet is beleírtam,hogy oda írhatja a választ. Ezt azért csináltam,mivel nyilván munka közben nem állhat le velem dumálni. Aztán visszamentem a levéllel, gondoltam gyorsan odaadom neki, hisz úgyis rohan majd a pult mögött mindenfelé. Bemegyek, és sehol senki. Kicsit ledöbbentem, ő mosolyogva várt. Odamentem hozzá, odaadtam a levelet, mondtam viccesen, hogy ígérem többet nem zaklatlak. Gondoltam megadom a lehetőséget neki, hogy ne kelljen azonnal döntenie, de asszem lehet elcsesztem és dumálni kellett volna vele ott helyben, csak talán nem volt tököm hirtelenjében, ahogy meglepett a helyzet. Lényeg,hogy nem keresett. Arra gondoltam,hogy túl fiatalnak gondol (én 24 vagyok, ő is 24-25 lehet, és, mint a kollégájától megtudtam szinte állandóan van barátja). Az előző barátnőm 30 volt, és 3 évig voltam vele, de ettől még lehet igaza van, habár a 3 év alatt megtanultam férfinek lenni. :D

Szóval, szerintetek menjek még személyesen fűzni egy kicsit, korrigálni a múltkori "elfutást", vagy ez már bukó? :D



2018. márc. 14. 17:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Meddig? Semeddig!
2018. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
egy próbát akkor is megért, ha meg elcsesztem, hát a hibáiból tanul az ember...
2018. márc. 14. 18:33
 23/26 anonim ***** válasza:

25 éves a csaj.

hiába voltál frappáns,ennyi idősen már ki vannak nőve a levelezésből.

plusz ugye ott volt a választási lehetőség.

a csaj felcsípés lényegi eleme meg,hogy olyan pszichológiai helyzetet próbálsz előidézni,hogy ne jöhessen létre a választás esélye és magától értetődő legyen az hogy igent mond.

ezért igen,szerintem kevés volt a felvezetés.

neked kellett volna annyira megpuhítani,hogy megadja a számát.

de egy 18-20 körüli csajnál szerintem nyerő is lehetett volna a taktikád.

viszont para nincs,ott lesz máskor is.

a lényeg hogy ne mutass neheztelést amiért nem hívott,hanem puhítsd tovább mintha mi sem történt volna.

2018. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Sokéves tapasztalatom, hogy ebből nem lesz kapcsolat.

Nehari

2018. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is inkább azokkal értek egyet,hogy nem érdemes ezt erőltetni. És igen, a sors elrendezte, ahogy mondtam, mert azóta találkoztam mással, akit igen csak érdeklek, és ez kölcsönös. Szóval, minden jó, ha jó a vége... :D
2018. márc. 15. 18:32
 26/26 anonim válasza:
Szuper The End.:D
2018. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!