Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megtartom az ajtót egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtartom az ajtót egy nőnek (mert arra tanítottak a szüleim, hogy ez így udvarias) de a nő nem mondja, hogy köszönöm akkor azt jelenti, hogy nem tetszik neki az arcberendezésem?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 15:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem mai nők, mai férfiak. Nem érdekelne, ha pasi nem köszönné meg, vagy 40-es duci anyuka, valószínűleg valami csinosvékony semmibe vette az üres gesztusodat, azért nyávogsz.
2023. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

“ Illene egy köszönömöt mondani, de lehet csak nagyon elmélyült a gondolataiba. Hogy jön ide a kinézeted? Ezek az alapudvariassági dolgok nem ettől függnek.”


Gondolom női logikával élve ha azt mondja köszönöm akkor egyből bepróbálkozok, elkezdem megpróbálni felszendni vagy valami ilyesmi. És megcsekkolja előtte az arcfelépítésem, hogy az nem okés akkor elejét vegye a kellemetlenségnek.

Legalábbis GYIK-os női beismerő beszámolók szerint gyakran azért ridegek és bunkók a nekik nem tetsző srácokkal, hogy elejét vegyék a kezdeményezésnek. És ezt kivétel nélkül alkalmazva, nem számít, hogy van vagy nincs ilyen szándéka az illető nem tetsző férfinak. Biztos valami becsípődött evolúciós izé mint mindig.

2023. ápr. 26. 17:42
 23/31 anonim ***** válasza:
59%

22


Tök jó, hogy a válaszokat figyelemre sem méltatod. Remélem, saját magaddal mindig ennyire jól el tudsz társalogni. Tartsd meg ezt a jó szokásod sokáig (vagy amíg meg nem unod).

2023. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

23


A 22-es válaszomban éppen egy előbbi választ linkelve válaszoltam.

Nem tűnt fel?

2023. ápr. 26. 17:50
 25/31 anonim ***** válasza:

24


Nem linkelted, csak idézted. Na sebaj.

2023. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
59%

"Gondolom női logikával élve ha azt mondja köszönöm akkor egyből bepróbálkozok, elkezdem megpróbálni felszendni vagy valami ilyesmi. És megcsekkolja előtte az arcfelépítésem, hogy az nem okés akkor elejét vegye a kellemetlenségnek."


Cica, ezt te írtad le a kérdésedben a saját kis logikáddal.

2023. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Leírom ismét én is, nem ez az oka. Legtöbbször eszembe sem jut megnézni, hogy hogy néz ki az, akivel ilyen felületes interakcióba kerülök. Általában még mosolygok is az ilyen alap udvariasság mellé. De ha nem vagyok nyitott az ismerkedésre, akkor nem fogok odafigyelni, hogy ki az, aki megtartja az ajtót, és ha éppen el vagyok foglalva, akkor lehet nem fogok rámosolyogni sem.
2023. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Annyit jelent, hogy bunkó.
2023. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Függetlenül attól, hogy egy nőnek vagy férfinak tartják meg az ajtót, ha nem köszöni meg, akkor egy bunkó.
2023. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, nem fogyatékos. Én is ki tudom nyitni az ajtót, ehhez nem kell segítség. De ha ahhoz van kedve, akkor kinyissa, az ő dolga. Csak tőlem ne várja el, hogy hálálkodjak. De ha például valaki belülről kinyitja nekem a kaput, mert nekem kívülről ahhoz előbb elő kéne kotornom a kulcsot, azt megköszönöm. Tehát amikor valami konkrét oka van a segítségnek, ami tényleg jól jön. De az áludvariaskodásra immúnis vagyok. Felőlem nézhet ki úgy is, mint egy félisten, hidegen hagy.
2023. ápr. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!