Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megtartom az ajtót egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtartom az ajtót egy nőnek (mert arra tanítottak a szüleim, hogy ez így udvarias) de a nő nem mondja, hogy köszönöm akkor azt jelenti, hogy nem tetszik neki az arcberendezésem?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 15:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%

Vagy nem akkora dolog, amiért hálálkodni kéne.


Mindenkinek illene tartanod az ajtót. Férfiak arcába belecsapod?

2023. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
14%

Nem.

Régebb én sem engedtem, hogy más kinyissa nekem az ajtót, merthogy "ne kezeljenek engem nőként". Én persze, kinőttem ezt, de alapvetően ez nem ellened szól, hanem a szituációban lévő nő nem akarja hogy netán csorbát szenvedjen a hírneve és feminista jelleme amiért enged a régi szokásnak.

2023. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen udvariatlan.
2023. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De mindenkinek megtartom nemtől független. Bunkóság hagyni valaki rácsapódni az ajtót (pláne ha nehéz bejárati ajtó). Ezt a nőt elsodorta volna az ajtó hagyom rácsapódni.
2023. ápr. 26. 15:29
 5/31 anonim ***** válasza:
40%
És miért kéne megköszönnie? Én is megtartom az ajtót bárkinek nőként, és nem akarom, hogy köszöngessenek.
2023. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
21%

Ezek az ultraliberál progresszív feminista nők, akik hisztiznek a virág ellen, a nőnap ellen, meg minden ellen, ami hagyományos nő.

Ezek ilyen tök nélkül született valakik, xyz szexualitással, de vannak olyan egoisták, hogy kb lesz.rják, x milliárd normális nőnek milyen érzései vannak, ők hitvallásuknak tekintik, hogy teleszórják a netet az antinő énjükkel.

Ez is a woke baromsághoz tartozik.

2023. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

5


Mert szép dolog? Esetleg úgy illik?

2023. ápr. 26. 15:33
 8/31 anonim ***** válasza:
52%

Ezt most hogy a f*szba sikerült leszűrnöd az ajtóból és az etikettből, hogy milyennek tartja az arcberendezésedet?:D

Vagy te udvarlási gesztusnak tekinted az ajtó megtartását, hogy egyből vonzalmi kérdést cisnálsz belőle? Akkor meg minek hoztad bele a kérdésbe anyádat meg az etikettet, ha vlaójában azért cisnáltad, hogy hízelegj neki?


Egyébként manapság már egyáltalán nem egyértelmű, hogy ez egy pozitív gesztus. Persze ha egymás után hömpölygünk át az ajtón, akkor logikus, hogy az előrébb lévő megtartja az ajtót, de ez korra és nemre függetlenül igaz.


Viszont az, hogy férfiak kinyiítják az ajtót és előreengedik a nőket, vagy sokan pl villamosra is képesek így felszálni, hogy előreengedjék a nőt, az már abszolt nem minősül egyértelműen pozitívumnak. Pozitív diszkrimináció, ami szembemegy az egyenlőség eszméjével, így sokan kikérik maguknak.

Meg amúgyis nevetséges időhúzás ez az ajtóval való bszakodás.

2023. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy bunkó.
2023. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%

Azért kéne megköszönni, mert alap udvariasság. Aki ennyit nem fog fel az egyszerűen neveletlen. Nem, nem azért kénr megköszönnie, mert nő, ha férfi lenne, ha öreg ha fiatal akkor is meg kéne. Én is megszoktam tartani másoknak az ajtót nemtől függetlenül, hátsószándék nélkül, mert jófej akarok lenni és nem hagyom, hogy arcon csapja. És igen, ha nem köszöni meg, azt gondolom, hogy neveletlen/udvariatlan.


23L

2023. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!