Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megtartom az ajtót egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtartom az ajtót egy nőnek (mert arra tanítottak a szüleim, hogy ez így udvarias) de a nő nem mondja, hogy köszönöm akkor azt jelenti, hogy nem tetszik neki az arcberendezésem?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 15:21
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

10


Köszi. Talán még van remény.

2023. ápr. 26. 15:59
 12/31 A kérdező kommentje:

8


Akinek nem pozitív gesztus az tényleg csak azért lehet mert nem nevelték meg.


Segíteni azon aki elesett pozitív gesztus vagy lenéző lealacsonyító?


Aki a szakadék szélébe kapaszkodik és felhúzod a szép gesztus vagy lealázom vele, hogy nem nézem ki belőle egymaga is vissza tud mászni? Ha nő akkor jobb hagyni egyedül boldoguljon?


Tehát ilyen alap dolgokat kell megmagyarázni. Tehát ott tartunk, hogy miért ne segítsünk másokon mert a segítés bunkóság?


Édes Istenem!

2023. ápr. 26. 16:01
 13/31 anonim ***** válasza:
20%

Egy ajtót kinyitni segítség?

Netán tele volt a keze, vagy mi?

2023. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

13


Leírtam. Ha nem csapod vele szembe az a segítés egy fajtája. Meg gyorsabban is be tud jönni

2023. ápr. 26. 16:06
 15/31 anonim ***** válasza:
18%

"Mert szép dolog? Esetleg úgy illik?"


De nem kértem, hogy segíts.


Tudod, ha egy másfajta kultúrában élnénk, ahol tényleg egymást segítik az emberek, nem pedig ilyen ratyiságok eljátszásával akarnák a pasik a nőkből kierőltetni a kommunikációt, semmi baj nem lenne. Ha utána nem jönnének ide bőgni, hogy nem mondott köszönömöt a nő, mert BIZTOS RONDA, akkor az a nő pont jól tette, hogy nem szólt semmit.

2023. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megköszönöm, nagyon furcsának érezném ha csak úgy bambán besétálnék mintha egy szellem tartaná az ajtót. Hogy valaki ezt miért nem reagálja egy köszönömmel vagy ha fiatal köszi is elég az számomra rejtély. Nekem is van hogy idegesít az udvariasság mert kényelmesebb lenne slattyogni és ha valaki tartja az ajtót látványosan nekem akkor sietnem kell úgy érzem ami nem kellemes bizonyos okokból néha. De még ekkor sem lennék bunkó, hogy nem köszönöm meg.
2023. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Én általàban meg szoktam köszönni ilyen helyzetben, de még akkor sem biztos, hogy észreveszem, hogy hogy nézett ki, az, aki megtartotta az ajtót. Ha nem köszönöm meg, az azt jelenti, hogy annyira el vagyok mélyedve a gondolataimba (még akár akkor is, ha irányban a másik felé nézek), hogy az se jutott el az agyamig, hogy megtartották nekem az ajtót.
2023. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Ezek a mai nők. Elképesztő.
2023. ápr. 26. 16:50
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy egy pasi nyitva tartotta az ajtót, én elmentem mellette és csak mosolyogtam egyet, erre hangosan és durván rám kiáltott, hogy "szívesen!". Nnna. Mindkét nemnek megvannak a maga sérelmei. (Egyébként én is mindig, mindenkinek nyitva tartom az ajtót.)
2023. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Illene egy köszönömöt mondani, de lehet csak nagyon elmélyült a gondolataiba. Hogy jön ide a kinézeted? Ezek az alapudvariassági dolgok nem ettől függnek.
2023. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!