Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Lányok, akik nem szeretik a lábfétist, ti konkrétan miért nem szeretitek?
Mert te, ha esetleg nem vonz a fojtogatós szex, konkrétan miért nem szereted? Vagy akár a spenótfőzeléket vagy a túrázást vagy a kézműveskedést vagy akármit felhozhatnék itt. Ha nem szeretsz valamit, annak nem kell okának lennie.
Amúgy nekem borzasztó csikis a lábam és eleve visszataszít, ha valaki hozzáérne. Az orállal nincs bajom, szeretem csinálni. Kapni kevésbé, de még mindig inkább, mint hogy a lábammal foglalkozzon. Nekem nem erogén zónám, csak egy végtag.
Mindkettőt utálom, nem értem, miért kéne összefüggésnek lennie a kettő közt.
Konkrétan nem tudom. Elfogadtam mindig, hogy vannak olyan zenék, filmek, kaják, amik tetszenek, és vannak, amik nem. Szex dettó.
Én utálom a lábfétist.
Miért? Mert ha valaki megkérdezné, hogy pl. mi a legundorítóbb testrész, valamiért a lábfejet mondanám.
Ha meglátok egy lábfejet, rosszul vagyok, ha az enyémhez érnek hozzá, elájulok.
Ennek nincs mélyebben megmagyarázható oka, van aki szereti, van aki nem.
Nem, amit csinálsz 9-es, azt kb 13 éves korom óta tapasztaltam a pasiktól, így akartak kicsalni képeket, hogy azt mondják, "biztos csúnya vagy", de meg küldesz képet, hogy bizonyítsd, hogy nem. Én felnőttem, de a taktikák maradtak ugyanazok.
Az anált sem szereti csomó nő, és nem azért, mert ronda a segge. Csak egy kicsit kéne nem a faszoddal gondolkozni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!