Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Amikor azt mondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Amikor azt mondjátok szeretitek, ha a lany is aktiv, akkor KONKRETAN mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Csomoszor latom újabban a "tengericsillag" kifejezést passzivabb nokre. No de akkor hogy ne legyen tengericsillag? Mit es hogy kell(ene) ideális esetben tennie?

Nem vagyok tul tapasztalt, egy hosszú kapcsolatom volt eddig. Volt szinte minden, de mégis az volt a legextrabb resz szamomra az együttléteink soran, amikor o tevékenykedett rajtam. Olyankor megis mit kellene/lehetne a tengericsillagoskodos elvezkedesen kivul csinálnia a nőnek? 😄

komolyan nagyon erdelelnenek a meglatasaitok.


2022. jún. 9. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Hát.. én inkább azt szeretem, ha önmagát adja.
2022. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Hát ha nem tudod milyen egy jó szex, akkor asszem’ jobb lenne, ha inkább legóznál, vagy ilyesmi

Ezt nőként mondom…

2022. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

számomra az a passzív, aki nem csinál semmit, sosem tesz első lépést. Tegyük fel csakis akkor szop le, ha megkéred vagy már az arcába nyomod. Csakis akkor vált pózt, ha te akarsz. Meg sem szólal, még akkor sem, ha valami nem tetszik neki (vagy még rosszabb, csakis panaszkodik, de nem csinál magától semmit)


De van más passzívitás is, ami mégrosszabb. Ha tényleg úgy fekszik mint egy darab fa és fogalmad sincs, hogy egyáltalán élvezi e az együttlétet.


Párom hagyja irányítani magát, szereti ha irányítják, de mégsem mondanám passzívnak, mert legalább nagyon odaadóan élvezi, látszólagosan jól érzi magát, hangos, mozog, élvez.

2022. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

A legtöbb férfi simogatásra, puszikra, orális kényeztetésre, lovagló pózra és egyéb olyan dolgokra gondol ilyenkor, ami a férfit helyezi passzívabb szerepkörbe és a nő az aktív. A szex akkor szokott igazán jó lenni, ha ezek a szerepek legalább egyszer felcserélődnek az aktus során és nem csak az egyik fél kényezteti a másikat, a másik pedig csak hagyja.


Volt egy barátnőm, akivel azért nem volt jó a szex, mert ő csak feküdt és hagyta magát. Én pedig szeretek élőlényekkel szexelni, akik mozognak és csinálnak dolgokat maguktól. Hullákra nem izgulok.

2022. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a minimum, hogy jelét adja ha tetszik neki amit csinálok vele, ha látszik rajta hogy élvezi!
2022. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj...egy dolgot tisztázzunk, amikor én, mint férfi " teveékenykedem" a nőn, az egy része a dolognak...

A lényeg, hogy legalább időnként ő is tevékenykedjen vissza, vagy csak úgy jusson eszébe tevékenykedni rajtam.

A másik, legyen kreatív, ne nekem kelljen mindet kitalálni, es megtenni a szexuális élet kiteljesedéséért. Ehhez kell akarat, és cselekvés, huncutság is.

A harmadik, kommunikáció. Lehessen vele a mi/ saját szexuális életunkről úgymond tabuk nélkül beszélni. Megismerni nemcsak a másik testét, hanem a vágyait, fantáziáit. És ha egy mód van, kölcsönösen megélni.

Akkor jó én gy nő a szexben, ha játékként is meg tudom élni mellette a szexet, és fordítva.

2022. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Mi ha misszionárius pózban vagyunk együtt, akkor a feleségem rendszeresen a mellét simogatja, ezzel magának örömet okoz, és a látvány engem is mégjobban felizgat. Ha ő már elélvezett, akkor van hogy az én bimbimet kezdi izgatni.

Most hirtelen nem is jut eszembe nagyobb élvezet :)

De ha csak felveszi a ritmust, és a fenekét úgy mozgatja ahogy az érzései adják, az is aktivitás, és pozitív visszajelzés ara, hogy ez jó!

2022. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kettes, en tudom, hogy szamomra mi a jo szex, de bocsi, hogy 19 evesen egy partnerrel a hatam mogott nem vagyok eleg tapasztalt.🤷🏼‍♀️ Viszont főként a sajat szexuális eletemtol függetlenül kerdeztem, mert erdekelnek ferfi meglatasok a jelenseggel kapcsolatban.

Nőként pedig inkabb emelni, segíteni kellene a notarsaidat, nem a savanyu kurtizant játszani. Plane, ha egy legozo kislány szorul segítségre😊

2022. jún. 9. 14:50
 9/15 anonim ***** válasza:
pl legyen egy kis kondija lovagolni. Szóval ne az legyen, hogy egy perc után már eldől a fáradtságtól.
2022. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a nyiltsagot es őszinteséget, uraim! 😊

Azt gondoltam ez a tengericsillag dolog kicsit tagabban ertelmezendo, összetettebb, nem konkrétan az alapok hianya a masik feltol, de igy mar abszolut világos.

2022. jún. 9. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!