Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Amikor azt mondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Amikor azt mondjátok szeretitek, ha a lany is aktiv, akkor KONKRETAN mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Csomoszor latom újabban a "tengericsillag" kifejezést passzivabb nokre. No de akkor hogy ne legyen tengericsillag? Mit es hogy kell(ene) ideális esetben tennie?

Nem vagyok tul tapasztalt, egy hosszú kapcsolatom volt eddig. Volt szinte minden, de mégis az volt a legextrabb resz szamomra az együttléteink soran, amikor o tevékenykedett rajtam. Olyankor megis mit kellene/lehetne a tengericsillagoskodos elvezkedesen kivul csinálnia a nőnek? 😄

komolyan nagyon erdelelnenek a meglatasaitok.


2022. jún. 9. 14:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó. De ami igazán beindítja a srácot, az a szemedben látott faszéhség. Ezt nehéz elmagyarázni, de minden nőn látszik, amikor annyira kívánja a másikat, hogy teljesen elszáll az agya. Na ha olyan lendülettel vagy a párod iránt, akkor biztos, hogy nem mondja majd, hogy tengericsillag vagy. :)
2022. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jelenlegi barátnőm pl egyértelműen érződik, hogy imád, sokszor kezdeményez, együtt mozog velem, szop mint a kisangyal, simogat, kényeztet, mozgatja a kis csípőjét, ja és végre valaki aki tud lovagolni is.. Míg volt tőle kinézetre sokkal fullosabb nőm, akivel szörnyű volt a szex, feküdt, unott arccal és várta, hogy reszeljem, meg mikor elkellett már élvezzek, unotta néztem amígy kiverem magamnak, nem segített magától.
2022. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező! Mint nő, szeretnél neked segíteni. (Nem úgy mint szegény kettes hozzászóló.)


Mindig azt vettem észre, hogy az az aktivitás a legjobb, amikor a kényeztetés mindkét fél részéről viszonozta van. A párom és én is kényeztetés őt, mielőtt ő lesz az aktív fél. Ha elfárad egy pózban, cserélni és ismét én leszek az aktív. Fontos a testbeszéd, a szeretgetés, simogatás, csókolózás, ettől lesz mélyebb egy együttlét.


Szerintem ez a titka.


Remélem én is tudtam segíteni :)


22/L

2022. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! 💕
2022. jún. 10. 13:37
 15/15 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök ha tudok segíteni ^^!
2022. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!