Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék extrém lábméretű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék extrém lábméretű (42-43) lánnyal megismerkedni?

Figyelt kérdés
Feltehetőleg fetisiszta vagyok, mert erre gerjedek. De ha ilyesmivel hirdetek társkereső oldalakon, nemigen jön válsaz, feltehetően azt hiszik, hülyéskedem, pedig nem. Valami tipp?
2008. dec. 29. 05:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hat kerlek, a labimado az olyan mazlista, aki szamara a nonek eggyel tobb nemi szerve van. Vagyis a labak latvanya egyenranguan izgalmas a mell, puci, fenek stb.-evel. Marmost ha valaki "normalis", akkor egy nonek kizarolag a mellet (feneket stb.-jet) nezi, kenyezteti? Ugyan mar. Egy EMBERbe leszunk szerelmesek, nem tesreszekbe, ahogy valaki kifejtette. Azok csak plusz izgalomforraskent szolgalnak. Viszont en szivesen valasztanek valakit magamnak a mondott kategoriabol, ez persze ellentmondasnek tunik, de tul hosszu tema ahhoz, hogy itt ki legyen fejtve.
2009. jan. 17. 22:12
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális dolog (:


Amúgy itt nézz körbe..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Hátha egymásra találtok valakivel :P


(Cipőboltos válaszíró voltam)

2009. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ezt nekem inditottad? Koszi :)
2009. jan. 18. 15:02
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagyon meg tudlak érteni és nem kell foglalkozni azokkal, akik fikáznak. Gondolom, hogy ők sem hibátlanok, csak itt nagy az arcocskájuk. Az egy való igaz, hogy a lábméret általában egyenesen arányos a testmagassággal. Tehát, ha a magas lányokat preferálod az ismerkedés során, az mindenképpen közelebb visz. De azért ügyelj arra, hogy a csaj maga is tessen, ne csak a lába.

Nekem is van itt fenn egy topic a témában:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Engemet is izgat a dolog. Ismerek egy kb 185cm magas lányt, 41-42 lábbal. Bár nagyobbról is hallani.

2009. jan. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!