Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék extrém lábméretű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék extrém lábméretű (42-43) lánnyal megismerkedni?

Figyelt kérdés
Feltehetőleg fetisiszta vagyok, mert erre gerjedek. De ha ilyesmivel hirdetek társkereső oldalakon, nemigen jön válsaz, feltehetően azt hiszik, hülyéskedem, pedig nem. Valami tipp?
2008. dec. 29. 05:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézegess be kosaras- vagy röplabdáslányok öltözőibe. Csak aztán fenéken ne billentsen egy 43-as lánytappancs.
2008. dec. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem extrém lábméret, nekem is 42-es a lábam, mert magas vagyok. Ha látsz az utcán 180 körüli csajt, annak valószínűleg nem 36-os lábacskája lesz..

Szóval igen, a kosaras irány nem rossz.

2008. dec. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

VAOouvv je én meg a nagymellekre gerjedek háát ez se normális:'(:'(:'(

meg a nagy csiklora

2008. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, üdvözlet a klubban. A fétisiszták élete nem könnyű, meglehetősen nehezen értik meg őket és sokan a "beteg" jelzővel illetnek. Ne törődj velük.


Ami a problémádat illeti: pontosan ugyan úgy kell partnert keresned, mintha nem lenne meg ez a fétised. A nők ugyanis nem azon az alapon keresnek partnert, hogy az illető egy bizonyos testrészükre gerjed-e, hanem a lelki, és aztán a testi harmóniát keresik.


Ha a nagymellű csajokra gerjedsz, akkor keress testes (leginkább magas) nőket akár társkeresőn, akár élő szóban ismerkedsz. Nekik valóban az arányaik alapján a lábuknak is nagyobbnak kell lennie.


Viszont ne ezzel nyiss. Ez a legtöbb nőt taszítja. Semelyik nő nem akarja, hogy a talpa miatt szeressék őket, nekik a lelküket kell dédelgetni. Ha abba beleszerelmesedtél, akkor neked adják a testüket mindenestül. Hidd el, tapasztalatból mondom, az összes barátnőm elfogadta a perverzióimat, fétiseimet miután dúlt a szerelem. Idővel nemcsak elfogadták, hanem többet élvezték is kifejezetten, hogy örömöt okozhatnak nekem az ilyen dolgokkal.


Tehát a sorrendet cseréld meg, először érzelmek és utána testiség.


Egyébként nem feltétlenül értek egyet az egyik előttem válaszolóval. Nekem több 175-180 körüli barátnőm volt és a legnagyobbnak is 39-es lába volt. A 42-43 ha nem is extrém, de picit szélsőséges lábméret nőknél. Viszont ha nem is gyakori, létezik.

2008. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm pont ilyen. Születésétől fogva aránytalanul nagyok a lábai, kezei, pedig amúgy átlagos magasságú.

Csakhát ő erre egyáltalán nem büszke, szégyelli a külsejét, úgyhogy garantáltan soha nem jelentkezne olyan hirdetésre, amiben ilyen lányokat keresnek.


Amúgy én is azt mondanám, mint az előttem szóló, hogy először az érzelmek, utána a fétis, másképp nem megy.

2008. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
jaj de utállakxDNincs is extrém méretű lábam!!!bunkó!!!:D
2008. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Hehh.. én a helyedben elmennék valami cipőboltba eladónak xD Ha jó a szöveged, tuti siker ;)
2008. dec. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Több szaladgál ilyen, mint hinnéd. És nem is feltétlenül 180 centisek! Béna vagy, ha nem tudsz egybe beleszaladni.
2008. dec. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Hugommal kéne összehozzalak. Igaz, kicsit még fiatalka :D
2008. dec. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A cipobolt a legjobb otlet volt eddig!!!!

Kerdezo, most ezt te komolyan kerdezted? Es az agyban kenyezteted a nagy labait a baratnodnek, es hogyan lehet arra gerjedni? Mindig azt nezed, vagy hogyan? Irjal mar valamit legyszi, kaptal eleg valaszt is!

2009. jan. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!