Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tiszteletlen volt, hagytam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszteletlen volt, hagytam, azóta is írogat. Mit válaszoljak?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé elfoglalt, van egy étterme (38). Elég nehezen tudtunk eddig randizni, sokszor nem volt ideje rám, de volt olyan, hogy a kedvemért változtatott dolgokon.


Mikor szóvá tettem, hogy mindig este találkozunk másnap elvitt ebédelni.

Egyszer munka ügyben is segített nekem.

Máskor egy késői megbeszélését tette át miattam, hogy együtt tudjunk vacsorázni.


Aztán 2 hete pénteken akart találkozni, mondtam neki, hogy nekem a szombat jobb. Semmi dolgom nem volt, de úgy érzem, csak akkor találkozik velem, amikor neki jó. Olyan vagyok, mint egy játék, amit levesz a polcról, ha ő úgy gondolja. Írta pénteken, hogy rendben, próbálja megoldani a szombatot (ahogy kértem), ír azonnal, ha tudunk találkozni.

Nos, azon a pénteken nem írt többet, sem pedig szombaton. Vasárnap este írt, hogy mi újság, mit csinálok.

Majd hétfőn, miután válasz nélkül hagytam azt írta, hogy oké, érti már, bocsi, de azt hitte, megírta, hogy nem lesz jó a szombat, de most valahogy mégsem látja az üzenetet.


Tehát elfelejtett válaszolni. Szánalmas, ugye? Nem voltam az eszében egyáltalán, ez fix.


Azóta nem beszélek vele. 2 naponta írogat így az 1,5 hét csend óta. Ma megkérdezte, meddig büntetem még.


Írjam neki, hogy sosem fogom elfogadni a tisztelet hiányát?

Ő 38, én 28 éves vagyok.


2023. ápr. 11. 18:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem meg itt valami nem oké.

Nem azt mondom,hogy ez esetben is hasonló a helyzet,de sokszor a menő,elfoglalt étteremtulajdonosok valójában valami huszadrangú hely egyetlen szakácsai,akik kettős életet élnek és vedelnek.Legtöbbször ezért nem érnek rá,amikor neked jó.

Sajnos sűrűbben fordul elő az ilyesmi,mint azt gondolná egy hétköznapi felfogású ember.Én is egy nagyon durva tapasztalat árán tanultam meg,mennyi kétszínű érdekember játssza meg magát és él a saját beteg regényében...

Szóval,szerintem nem feltétlenül vesztettél sokat ezzel az illetővel.Eleve elfelejteni valakit,aki elméletben baromi fontos számomra - über gáz...

2023. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Voltam az étteremben, láttam milyen, láttam munka közben, ahol tényleg a manager, tulajdonos szerepében van, social media felület is tisztán mutatja, hogy ez a része rendben van.
2023. ápr. 11. 21:36
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

".Eleve elfelejteni valakit,aki elméletben baromi fontos számomra - über gáz..."


A kérdező ugyenzt csinálja, direkt nem válaszolgat, taktikázásból, míg a pasi valóban nem ér rá.

2023. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd el egy parkba vagy kocsiba üljenek be beszélgetni!


Mindketten játszhatok!

Mindketten beszéljétek meg őszintén hogy kinek mi a jó mi legyen, meg azt hogy mindig őszintén megbeszelitek!

2023. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem se irj neki vissza...

Hagyd meg egy normális nönek mert te kiscsillag nagyon magas lovon ülsz... Gondolom mikor rád költötte a pénzt az étterembe az nem volt gond...

2023. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem te még nem láttál közelről vendéglátást. Teljesen érthető, hogy az igazodik a másikhoz, akinek fix munkaideje van és nem az, aki a hektikus vendéglátásban dolgozik. Nem kell emögé semmit sem képzelni, elfoglalt és kész.
2023. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!