Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tiszteletlen volt, hagytam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszteletlen volt, hagytam, azóta is írogat. Mit válaszoljak?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé elfoglalt, van egy étterme (38). Elég nehezen tudtunk eddig randizni, sokszor nem volt ideje rám, de volt olyan, hogy a kedvemért változtatott dolgokon.


Mikor szóvá tettem, hogy mindig este találkozunk másnap elvitt ebédelni.

Egyszer munka ügyben is segített nekem.

Máskor egy késői megbeszélését tette át miattam, hogy együtt tudjunk vacsorázni.


Aztán 2 hete pénteken akart találkozni, mondtam neki, hogy nekem a szombat jobb. Semmi dolgom nem volt, de úgy érzem, csak akkor találkozik velem, amikor neki jó. Olyan vagyok, mint egy játék, amit levesz a polcról, ha ő úgy gondolja. Írta pénteken, hogy rendben, próbálja megoldani a szombatot (ahogy kértem), ír azonnal, ha tudunk találkozni.

Nos, azon a pénteken nem írt többet, sem pedig szombaton. Vasárnap este írt, hogy mi újság, mit csinálok.

Majd hétfőn, miután válasz nélkül hagytam azt írta, hogy oké, érti már, bocsi, de azt hitte, megírta, hogy nem lesz jó a szombat, de most valahogy mégsem látja az üzenetet.


Tehát elfelejtett válaszolni. Szánalmas, ugye? Nem voltam az eszében egyáltalán, ez fix.


Azóta nem beszélek vele. 2 naponta írogat így az 1,5 hét csend óta. Ma megkérdezte, meddig büntetem még.


Írjam neki, hogy sosem fogom elfogadni a tisztelet hiányát?

Ő 38, én 28 éves vagyok.


2023. ápr. 11. 18:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy sosem tapasztalt még ilyet. Sikeres és jól néz ki, én meg nem írok neki vissza. Ezt akartam, hogy az egója sérüljön kicsit. Talán összejött? Nem hagyott “menni”, azóta is írogat. Elhívott vacsorázni is, arra sem válaszoltam. Nem leszek senki kutyája.
2023. ápr. 11. 18:27
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kívánj neki menden jót s szépet, új ismeretéget, és engedd útjára ezt az embert, akinek csak egy következő eszköz vagy. A fazon mögött nincs semmi érzelem, csak használni akar téged. Egy vagy a sok közül, de nem az az egy, aki számítana, ha érted a célzást.
2023. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
jav: minden, ismeretséget
2023. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem leszel a kutyája? Naiv kiscsillag, pedig afelé haladsz, és még csak észre sem veszed.
2023. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4.

Észrevettem, azért írtam, hogy “nem leszek”. Kösz a válaszodat!

2023. ápr. 11. 18:36
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Szánalmas vagy és hülyének nézed. Azt hiszed, nem tudja, hogy csak szórakozol?

Milyen tisztelet hiánya? Üldözési maniad van?

2023. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, akkor nem tud írni többet
2023. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Én vagyok a hülye, ha máshogy látom ezt? Lécci irjon már az, aki ugy látja, mint én, had ne higyjem magam bolondnak xD


Szal van ez az elfoglalt pasi, aki tett azért, hogy eltudjon menni randizni. És mikor a randipartnere szólt neki, hogy ő többet szeretne vagy máshogy, akkor a pasi azonnal változtatott. És a csaj érzi magát úgy, hogy csak leveszi ez a pasi a polcról őt, mikor akarja? 😳 Mikor akarjon amúgy a pasi találkozni, ha nem akkor, mikor ráér? Munkaidejében vagy megbeszélésen? Csak szerintem a csajjal van itt baj vagy hülye vagyok? xd

2023. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tiltsd le, mert így ennek semmi értelme...
2023. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

A pasi pontosan tudja, hogy csak kéreted magad meg játszod az agyad. Azért nem tiltottad le. De valószínűleg érdekled, azért nem hagy.


Étterme van. Ott a hétvége a csúcsidőszak. Lehet, hogy egyszerűen csak elfelejtett, mert tényleg be volt havazva. Te meg itt játszod a királykisasszonyt, hogy akkor hetekig nem válaszolsz. Ez a tisztelet teljes hiánya, amit te csinálsz.


Szerintem nagyon gyorsan döntsd el, hogy érdekel-e, akarsz-e folytatàst, mert ez az utolsó "meddig bünteted" üzenet arra utal, hogy ő fog tiltani és törölni téged.

2023. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!