Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tisztelettlen viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tisztelettlen viselkedés ez?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy fiuval. Eddig egy randi volt és Nagyon szimpatikus. Ám van egy fiu ismerosom régebbrol akivel megbeszéltük hogy egy éjszakát eltöltünk “úgy”. Ha tényleg bevállalnám ezt, nem tiszteletlenség ez a másik fiuval szemben? Vagy addig amig ugysem járunk nem számit? :)

2022. ápr. 24. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, engem zavarna a dolog ha megtudnám...én se fekszek össze egy lánnyal se, miközben ismerkedek egy másikkal. De, lehet én vagyok maradi.


23F

2022. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Akkor nekem is lenne kérdésem...

Miért nem azzal randizol, akivel amúgy is eltöltesz egy éjszakát "úgy"?

Ellenkező esetben te elviselnéd, hogy akivel randizol, az nem csak rád fókuszálna?

Szerintem sokkal tisztább, ha egyszerre csak 1 emberrel foglalkozol, mert nem lehetetlen, hogy a jelenlegi "randipartnered" sem szeret osztozkodni... :,D

2022. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Inkább magaddal szemben tiszteletlenség. Annyira fontos egy szimpla dugás?
2022. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Ez inkább r*b@nckodás lesz, hogy finoman fejezzem ki magam...
2022. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, miért akarsz szexelni valakivel, akihez nem kötnek érzelmek, ha valaki más is a képben van, aki tetszik. Valami hormon-túltengésed van talán, hogy nem tudsz várni egy-két hónapot a szexre, amíg a neked tetsző sráccal összemelegedtek? Én azt tanácsolom, fogd vissza magad, jobban jársz.
2022. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Sima ügy. Aztán nem kell róla beszélni és kész.
2022. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez elég gáz, igen. Annyira fontos az az egy éjszaka?
2022. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Tedd fel magadnak a kérdést, fordított esetben téged ez zavarna? Mert engem biztos.
2022. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Dugd meg egyszer a palit és kész.

Legalább kipróbálod

2022. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Inkabb most, mint kesobb. Legalabb letudjatok a dolgot, mielott barkivel osszejossz.
2022. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!