Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiatal nőn látszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal nőn látszik hogy éppen a “piros napokat” éli, hogyan lehet jól viselkedni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval beszélgettünk, ő felhúzott lábakkal ült, de emiatt előre elnézést kért, csak azt mondta így viselhetőbb, és még nem vehet be gyógyszert. Na mindegy, jól elbeszélgettünk, egy nagyon értelmes nő amúgy, és nagyon jó a humora (szerintem alakul is valami köztünk). Eközben előállt azzal hogy “most szerintem igazi reakciós tyúk leszek, tudd be a hormonoknak kérlek, nem akarlak megsérteni”. Majd tényleg kicsit olyan furcsább, érzelmesebb, ingerültebb volt. Ha ilyesmit mond egy nő, akkor ott le kell állni, vagy értékelni kell a bizalmát hogy nem takargatja azt hogy éppen milyen “állapotban” van? Nem volt még komoly kapcsolatom, inkább csak szexkapcsolat, de ő komolyabbnak tűnik, egy ideje randizunk, flörtölget is, szóval nem akarom elszúrni. Hogyan tudom jól kezelni ha egy nőnek fájdalmas, meg kedélyállapot változással járó menstruációja van?😅 Mire vágynak ilyenkor szerintetek? Előre köszönöm a válaszokat, és bocsi a buta kérdés miatt. 24F

2022. márc. 30. 23:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Értékelni, engem is megviselnek azok a napok. Ver a viz, migrénem van és sokat görcsölök, szédülök. Én személy szerint pihenésre
2022. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor azt szeretem, ha valaki igyekszik velem úgy viselkedni, mint a többi napon. Hatalmas fájdalmaim vannak sajnos nekem is, ver a víz, émelygek tőle, mikor belenyilall a medencémbe a fájdalom, de mindig is cikinek éreztem, hogy hagyjam, hogy ez meghatározza az életem vagy az emberekkel való viszonyom. Igen, ilyenkor csöndesebb vagyok és érzékenyebb, de őszintén nem vágyom arra, hogy valaki úgy viselkedjen velem emiatt, mint egy fogyatékossal. Biztosan egyénfüggő, én jobban szeretem, ha az élet halad tovább, mintha nem lenne bajom és ha normálisnak érezhetem magam, nem valami időzített bombának.
2022. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
Kell még 1-2 pofon az élettél úgy látom, hogy tisztábban láss, de ez normális. Egy nő érzelmi állapota állandóan ugrál, tök mindegy megjött-e neki vagy nem. Ezt el kell fogadnod és természetesnek venni, nem törődni vele és főleg nem f-sni tőle.
2022. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%

Ha már meguntad az ok nélküli hisztirohamait, úgyis otthagyod.

Ahogy vénülnek, egyre rosszabb lesz.

2022. márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Én menzesz előtti héten, napokban vagyok nagyon durván érzékeny, menzesz közben csak zavar, hogy vérzem. És értékelném, ha normálisan bánnának velem.
2022. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem jár fehér nadrágban, nyáron mini ruhában. Másban mi lenne a kulonbseg?
2022. márc. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
4-es, anyáddal is ez volt, igaz?
2022. márc. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Én nőként ezt soha nem reklámoztam, de sem vetted volna észre, ha nem beszél róla. Nem kell semmi különleges bánásmód, elég annyi, hogy ha szól, hogy nincs jól ne erőszakoskodj, hogy teljesítménytúrát beszéltetek meg mára és miért nem akar menni, egyszerűen kérdezd meg, hogy mire van szüksége.
2022. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%
Uhh az ilyen nők idegbetegek.. Vissza fogta magát erősen szerintem.
2022. márc. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Elárulom neked: többször vagyok ingerlékeny amiatt, mert szarnom vagy finganom kell, mint a menzesz miatt.
2022. márc. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!