Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiatal nőn látszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal nőn látszik hogy éppen a “piros napokat” éli, hogyan lehet jól viselkedni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval beszélgettünk, ő felhúzott lábakkal ült, de emiatt előre elnézést kért, csak azt mondta így viselhetőbb, és még nem vehet be gyógyszert. Na mindegy, jól elbeszélgettünk, egy nagyon értelmes nő amúgy, és nagyon jó a humora (szerintem alakul is valami köztünk). Eközben előállt azzal hogy “most szerintem igazi reakciós tyúk leszek, tudd be a hormonoknak kérlek, nem akarlak megsérteni”. Majd tényleg kicsit olyan furcsább, érzelmesebb, ingerültebb volt. Ha ilyesmit mond egy nő, akkor ott le kell állni, vagy értékelni kell a bizalmát hogy nem takargatja azt hogy éppen milyen “állapotban” van? Nem volt még komoly kapcsolatom, inkább csak szexkapcsolat, de ő komolyabbnak tűnik, egy ideje randizunk, flörtölget is, szóval nem akarom elszúrni. Hogyan tudom jól kezelni ha egy nőnek fájdalmas, meg kedélyállapot változással járó menstruációja van?😅 Mire vágynak ilyenkor szerintetek? Előre köszönöm a válaszokat, és bocsi a buta kérdés miatt. 24F

2022. márc. 30. 23:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az alábbi egyszerű recept jött be:

Ha nem érzi magát jól, akkor úgy bánok vele, mint bármilyen más esetben is tenném, amikor nem érzi magát jól: megkérdezem, miben tudok segíteni, igyekszem támogató lenni. Az érzelmeit szintén ugyanúgy kezelem, mint bármikor máskor is tenném. Szóval nem kell annyira túlmisztifikálni.

Ha pedig egy ideje már együtt vagytok, remélhetőleg fogtok róla beszélni, hogy ilyenkor mit szokott másképp csinálni, így nem kell találgatnod.

2022. márc. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%

Alapvetően nagyon rosszul vagyok az első pàr óràban. Remegés, hànyinger, akàr hànyàs, hasmenés, szédülés óràkon àt, és persze a fàjdalom.

Ha munkàban vagy valahol vagyok, próbàlom túlélni a szitut, ha otthon, akkor lényegesen könnyebb a dolog. Fekszem összekuporodva csendben, amíg elmúlik.

Ilyenkor pàrom megkérdezi, hogy tud-e valamit segíteni, de persze semmit, pedig megtenné. Biztosít róla, hogy bàrmi van, szóljak, és csinàlja. Soha, semmi nincs. Megvàrom kuporodva, wc-re jàrva, hogy elmúljon.

Én is ugyanígy teszek, ha neki van valami baja.

Neked is azt tanàcsolom, hogy úgy viselkedj, mint mikor te elvàrnàd, hogy veled viselkedjenek, ha úgy érzed, beteg vagy.

2022. márc. 31. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
1%
Sehogy. Ilyenkor bármit csinálsz, hisztiznek.
2022. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%
Te nem hisztiznél ha húzná a görcs a prosztatádat és ömlene a vér a farkadból?
2022. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
#13 nektek meg mensi sem kell a hisztiteshez.
2022. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
92%

Alapvetően én is azt szeretem, ha nem kezelnek úgy, mintha beteg lennék.

Az első nap nekem is nagy fájdalmaim vannak, gyógyszer mellett is. Innentől megismételhetném a 12-es választ. Ha kérek a páromtól valamit, akkor segít, de magától nem sokat tud tenni. Innentől kezdve egyénfüggő. Én ilyenkor szeretem az édességet, úgyhogy ha bedob mellém az ágyba egy csokit, az jól esik, de ennyi.

2022. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
95%
Úgyanúgy kell kezelni, mintha bármi más miatt lenne rosszul.
2022. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A figyelmesség jó esik ilyenkor egy nőnek. Nem kell nagy dologra gondolni, csak apróságok, de iszonyú jól tudnak ilyenkor esni. Pl főtől nekik egy teát, teszel rá egy takarót, ami meleg, picit megmaszírozod, stb.
2022. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!