Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell értelmezni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell értelmezni ezt a viselkedést? Tiszteletlenség beszédben ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Régóta beszélgetek rendszeresen egy férfival, aki elmondása szerint ismerkedni szeretne. Beszédben többször vettem észre, hogy:

- rólam nem kérdez, amikor ezt szóvá teszem sokadjára, csak motyog valamit és megint a saját témáit mondja hosszasan;

- elmondja a saját hétköznapi sztoryjait, azután randi akar velem szervezni, továbbra sem kérdezett rólam szinte semmit, nem ismeri az érzéseimet, gondolataimat, terveimet, munkaidőmet, stb.

- amikor azt mondom, hogy nem tudok randizni, mert olyan időpontokat mond, amikor nekem munkaidőm van, azt mondja, hogy én milyen sokat dolgozok és én vagyok a hibás azért, mert nem akarok találkozni, stb.

Mindezt több órán át beszéljük.

Nagyon érdeklődő és empatikus, jóhiszemű, nem taktikus nő vagyok és azt érzem, hogy azt nem viszonozza, hogy én az figyelmemmel és érdeklődésemmel megtisztelem minden alkalommal. Nem tudom, hogy miért nyomja ezt a randi témát olyan sokszor, amikor szinte egyszer sem kérdezett rólam, hétköznapi szokásokról, hobbiról, stb. (pedig én ezt többször megtettem feléje és vidáman is mesélt önmagáról), tehát nem akar Felkapcsolódni tartalmilag is, Összekapcsolódni szellemileg is valahogyan.

Rengeteg ilyen férfival futok össze netes társkeresőkön és több helyen is. Többször szóváteszem ezt a viselkedést és azt is, hogy jó lenne egymásról kérdezni többet is, nem csak üres dumákat nyomni több héten át: elgondolkodnak, majd megint folytatják a saját dumájukat ugyanúgy.

Tapasztalt nők válaszát várnám leginkább :). Előre is köszönöm.



2020. nov. 21. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is rendszeresen futottam bele ilyenbe régebben,ezek az emberek általában arra használnak,hogy a saját egójukat fényesítsék,figyelmet kapjanak,és te őket rohadtul nem érdekled. Az ilyeneket már az elején ignorálni kell,mert ahogy telik az idő,csak rosszabb lesz. Keress valakit aki őszintén érdeklődik,és nem csak arra vagy jó neki, hogy mint valami előadáson a f@szságait hallgasd.
2020. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek alapvetően magukról szeretnek a legjobban beszélni. Viszont ismerkedéskor (már maga a szó is elég beszédes) pont az lenne a lényeg, hogy a másikról is megtudj dolgokat. Az ilyen pasik csak unatkoznak, lelki szemetesnek vagy az egójuk fényezésére használnak. Randizni szerintem azért akar, hátha összejön egy kis entyempentyem, aztán itt kimerült az ismerkedés a részéről. Az ilyen érdektelen önző palikat jobb lepattintani szerintem.
2020. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, így sokkal jobban értem :* :*.

Természetesen várom a többi kedves válaszoló véleményét is.

2020. nov. 21. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert te nem érdekled igazán. Azért beszél ilyenkor szinte folyamatosan magáról, hogy fényezze magát, és mihamarabb, leginkább már az első randin ledobd a bugyid és szétted a lábad. Ismétlem, nem érdekled. Csak elsősorban dugni akar, abban reménykedik.
2020. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem túl sokat vársz el az online ismerkedéstől. "Összekapcsolódni szellemileg is valahogyan." ez pl. szinte lehetetlen ilyen módon.
2020. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen sokat agyalni: lúzer.
2020. nov. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!