Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így akkor ennyi? Ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így akkor ennyi? Ez nem tiszteletlenség?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi, aki régen udvarolt nekem, nagyon durván, egyéb okok miatt nem jöttünk össze. Eltelt azóta közel 2 év, elmentem vele találkozni, előtte megbeszéltük, de a találkozásunknál közönyös volt, végig míg beszéltem a telefonját nyomkodta, netezett, nem hívott el sehova, semmi. Majd lerázott, hogy hívja 8kor egy külföldi barátja, és minden este 8kor szoktak beszélni. Mondom hát jó, akkor hazamegyek. És úgy ennyi. Jól érzem, hogy lett neki más aki jócskán jobban érdekli, és csak egy ilyen kényszertalálkozó volt a mienk?



32N, Ő 41 FFI


2017. márc. 6. 22:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként jól elvoltunk, elbeszélgettünk, csak ő nem gondolta, hogy ennyi időt leszünk együtt, max egy órára számított...
2017. márc. 6. 22:16
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem érdekelted mint nő végül. És nem merte a szemedbe mondani. Azért nem normális hogy a telefonját nyomkodta melletted.

Nekem anno az ex barátnőm csinálta ezt a kapcsolatunk végén. Eljött és telefon elő wifi közelbe és meg tépte a hajamat, hogy még is mit művel.

Felejtsd el.

2017. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Régen még érdekelted aztán most, hogy sikerült egy talalkozast összehoznotok már hirtelen elmúlt a lelkesedése.
2017. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi, szerintem is igazatok van. pedig annyit ostromolt régen, tudom, hogy most nincs kapcsolata, de szerintem tuti próbálkozik nőknél. semmi baj nincs ebbe, csak tudjátok megtisztelem a másikat azzal, hogyha 1-2 órát vele töltök nem netezek pl vagy nem nyomkodom a telefonom, főleg ha első találkozás...
2017. márc. 6. 22:50
 5/10 A kérdező kommentje:
szerintem már a találkozó előtt is jócskán elmúlt a lelkesedése, ez ilyen essünk már túl rajta, mert mióta tervezzük című dolog lehetett nála.
2017. márc. 6. 22:51
 6/10 A kérdező kommentje:
meg így nem is tudott velem mit kezdeni, se egy programba nem gondolkodott se semmibe.
2017. márc. 6. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :)
2017. márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
győr mellett
2017. márc. 7. 01:20
 9/10 anonim ***** válasza:
A randi kozbent telefont nyomkodni bunkosag es elegge annak a jele hogy nem erdekled. Jobb is h elobb kiderult
2017. márc. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, azóta nem is keresett. ettől függetlenül szerintem a tiszteletet megadhatta volna :/
2017. márc. 8. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!