Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nem komoly kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem komoly kapcsolatba belefér a megcsalás?

Figyelt kérdés
Attól függetlenül, hogy nem komoly a kapcsolat, szerintem ez tisztességtelen a másikkal.

2017. febr. 16. 20:58
 1/5 anonim válasza:
59%
Undorító dolog már a nem komoly kapcsolat is
2017. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem a majdnem-csávód miatt tetted ki a kérdést. Figyi, miért harcolsz? Nem jött veled össze komolyan, mert annyira azért nincs oda érted, hogy veled jövőt és életet tervezzen. Te ebbe belementél. Mert te szeretnéd, hogy veled tervezzen jövőt, de ő soha nem fog. Erre most nekiállsz hisztizni a másokkal való szex miatt. Az benne a legrosszabb, hogy miután ezzel totál kiakasztod és otthagy, te nem azt fogod majd fel belőle, hogy én ennél többet érek és nem rohanok olyan után, aki le sem szar, hanem azt, hogy nem voltál elég rugalmas és toleráns, ezért egy még nagyobb hülyét szedsz össze. pfű
2017. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, h hisztizek, szimplán kíváncsi voltam mások véleményére.
2017. febr. 16. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Számomra abban az esetben fér bele, ha így volt megbeszélve a kapcsolat, tehát tudnak róla a felek, és elfogadják. Amúgy necces, engem biztos bántana, ha megtudnám.
2017. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teneked kell tudni, hogy teneked mi fér bele az érzéseidbe.

Függetlenül attól, minek nevezitek a kapcsolatot.

Azért egy kapcsolat szeretet alapú mindig, és ismerned kell a szeretet-definíciódat, hogy mi számít neked szeretetnek és mi bántásnak. Ahol bántanak, onnan menj el!

2017. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!