Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet 2 ember ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet 2 ember ennyire nem egy hullámhosszon?

Figyelt kérdés

Volt egy borzalmas randim, mert a férfi totálisan az ellentétem volt, ő olyan munkát keresett, ahol semmit se kell csinálni, én meg karriert építek. Ő nem akar utazni, nem akar gyereket, én mindkettőt szeretem, szeretnék. Sorolhatnám. Ellentétek. Ő úgymond "nem hisz a házasságban" amit nem is értek, az egy jogi dokumentum, a kezedbe van, nem hit kérdése, mint az isten. Én meg ugye akarok házasodni.

Mindemellé a randi második felében már nem is igazán szólaltam meg, max róla kérdeztem, de nem beszéltem magamról, és ő se kérdezett rólam. A randi legvége fele meg már rengeteg volt a kínos csönd, rengeteg. Pedig egy 5-6 órás randiról van szó.

Megmondtam neki, hogy ez volt a vége, nyilván nem akarhat egyikünk se folytatást. Hát ő teljesen máshogy látta. Nem értette, miért nem akarok többet találkozni, mikor "annyira jól sikerült" a randi szerinte, "rég érzett ilyen tüzet egy nő és közte", azt mondta... Hát nem tudom melyik univerzumban él... Ő nem érezte kínos csöndnek, csak kötődésnek...


2023. márc. 23. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenből van több, és az a ritkaság, ha egyből megvan az összhang.
2023. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb randid az ilyen lesz. Mondjuk én randi előtt már szerettem ezeket a kérdéseket valamilyen szinten letisztázni, hogy feleslegesen ne menjünk randira, és a legtöbb ember tényleg olyan, hogy más lesz az elképzelésetek elég sok dologban. Ez sajnos ilyen
2023. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezeket az alap kérdéseket randi előtt érdemes tisztázni. Nyilván lehet két ember totálisan ellentéte egymásnak, akkor ők nem egymást keresik. Azt mondjuk nem értem, hogy ha ennyire rosszul érezted magad vele, akkor minek voltál vele 5-6 órán keresztül?? Én biztos elbúcsúztam volna az első együtt töltött óra után, ha úgy érzem, hogy ez nem az én emberem.
2023. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogyan jutottatok el egyáltalán a randiig?
2023. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem is értem, hogy ebből hogyan lett randi, ha annyira ellentétek vagytok. Akkor mégis mi alapján döntöttél úgy, hogy randiztok? Előtte nem beszéltetek semmiről?

Meg azt írod, hogy nem voltatok egy hullámhosszon, de akkor hogy lett 6 óra hosszás randi belőle? Udvariasságból végig ülted vagy hogy? Tudom sok kérdés, de nekem ez nem tiszta, hogy minek maradtál 6 órát, ha valaki ennyire unszimpatikus.

2023. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lezárhattad volna ezt hamarabb, ha annyira nem jött be. Egyszer volt egy 7 órás randim és csak az utolsó órában esett le, mennyire gáz a srác... pedig addig jó volt. Szóval máskor hamarabb dobd az ilyet. Ezek a kérdések meg olyanok, hogy alapesetben 1 óra alatt lehet tisztázni és utána azt mondani, hogy szia.
2023. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Brit tudósok megállapították, hogy az emberek nem egyformák. Így.
2023. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!