Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nem mindenkinek jön el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem mindenkinek jön el az életében az az ember akivel olyan szinten egy hullámhosszon van és akivel tartós boldog párkapcsolatban élhet?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok és 18 éves koromban sem vágytam futó kalandokra mégsem jött össze komoly kapcsolat, ami miatt szenvedtem 15 évig.

Mostanában jutottam el arra a pontra, hogy lehet nem jár mindenkinek, hogy boldog párkapcsolatban éljen. Akkor viszont két választásom van, vagy kesergek egész életemben vagy nem foglalkozok ezzel az egésszel mert van még egy csomó jó dolog az életben amiért hálás lehetek és amiben ki tudom magamat teljesíteni.

Annyira meg nem hosszú az élet, nemde?:)

Olyan szinten meg nincs kedvem kompromisszumot kötni, hogy csak ne legyek egyedül..


2017. szept. 15. 23:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen igazad van.
2017. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Jól van szűzfiú! ülj le eggyes
2017. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

nem a párkapcsolat boldog, hanem te. és nem egy párkapcsolat miatt, hanem saját magad miatt.


ezért kellene tenned! Ne mástól várd a boldogságot, mert olyan NINCS!!

2017. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez nem olyan bonyolult mint amilyennek sokan elképzelik. Tökéletes ember nincs, olyan sem aki veled teljesen és abszolút mértékben egy hullámhosszon van minden tekintetben.

Egyedül rajtad áll vagy bukik, hogy képes vagy-e elfogadni valakit a hibáival együtt (mert, ha ő együtt akar lenni veled akkor valószínű ő már túljutott ezen, hiszen te sem gondolhatod magad tökéletesnek) vagy maradsz egyedül merthogy nem kopogott az "igazi" az ajtón.

Szerintem a legtöbb ember együtt tudna lenni a másikkal, ha olyan helyzetbe kerülnének, nincs ebben semmi különös. Vegyünk pl. egy férfit és egy nőt egy lakatlan szigeten. Elég kevés esélye van annak, hogy miután jobban megismerték egymást és egymásra vannak utalva ne történne semmi kettejük között.

Persze, ha valami ütős sírfeliratra gyúrsz akkor jól csinálod. A "Kompromisszum hiányában, hozzátartozók nélkül hunyt el" egész ötletes ilyen tekintetben.

2017. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Idő kell hozzá azért amíg az ember olyan erős tud lenni, hogy a saját lemondásával együtt mások boldogságának szívből örülni tud..és elfogadja az élettől ezt
2017. szept. 15. 23:45
 6/17 A kérdező kommentje:
N vagyok amugy
2017. szept. 15. 23:46
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem túldramatizálod.

Ám ilyen a modernkori mentalitás. Mindenki a legújabb iphone-t akarja, de néha be kell érni egy olcsóbb telefonnal és idővel ugyanúgy megszereted azt is mert rájössz, hogy az álmod inkább csak villogás mások előtt és ami neked van néhány dologban jobb mint a csúcsmodell.

2017. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
kb fél év egy ilyen személyiségfejlődés. az elfogadást egyszerű megérteni. Tanulj önismeretet, önfejlesztést, kommunikációt!
2017. szept. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egy idő után megunja az ember hogy folyton ezen rágódik, és belátja hogy nincs értelme rágörcsölni, mert csak elbassza a mindennapjait vele. Én legalább is már rájöttem erre. Csomó más dolog is van ami mindenképp megér egy életet.

Egyébként szerintem nem az van hogy nem jár mindenkinek, hanem csak van az úgy, hogy egyszerűen nem jön össze a dolog. Szerintem szerencse és véletlenek kérdése.

2017. szept. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A legrosszabb ***** válasza:
100%

"N vagyok amugy..."


Norbi? Nős? Nápolyi? Neptunuszi?

2017. szept. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!