Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nem mindenkinek jön el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem mindenkinek jön el az életében az az ember akivel olyan szinten egy hullámhosszon van és akivel tartós boldog párkapcsolatban élhet?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok és 18 éves koromban sem vágytam futó kalandokra mégsem jött össze komoly kapcsolat, ami miatt szenvedtem 15 évig.

Mostanában jutottam el arra a pontra, hogy lehet nem jár mindenkinek, hogy boldog párkapcsolatban éljen. Akkor viszont két választásom van, vagy kesergek egész életemben vagy nem foglalkozok ezzel az egésszel mert van még egy csomó jó dolog az életben amiért hálás lehetek és amiben ki tudom magamat teljesíteni.

Annyira meg nem hosszú az élet, nemde?:)

Olyan szinten meg nincs kedvem kompromisszumot kötni, hogy csak ne legyek egyedül..


2017. szept. 15. 23:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
# A legrosszabb, ne kötözködj szívem, te is tudod, mit jelent a nagy N...
2017. szept. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet. De ha a tokeletes tarsadat keresed, akkor jobb ha neki sem fogsz. Ne magadat keresd a masikban.
2017. szept. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Bárcsak létezne ilyen. Lehet, hogy csak én nem figyeltem eddig a jelekre, de szerintem ritka esetekben van csak ilyen, azaz pár embernél.


Nekem az az érzésem, hogy idős(ebb) korban fogom megtalálni a "hullámhosszomat". Van pár ilyen film, ami erről szól és valamiért tetszenek.

2017. szept. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%
De eljön, csak férfiak közül van, aki túl csúnya ahhoz, hogy összejöjjön vele az illető, nők közül pedig van, aki túl válogatós ahhoz, hogy összejöjjön az illetővel.
2017. szept. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem válogatás kérdése, hogy nem jövünk össze olyannal akivel nem találjuk egymást kölcsönösen vonzónak. Nemtől függetlenül, miért jönnél össze valakivel akire ránézel és semmi, még egy kósza gondolatot sem ébreszt benned?
2017. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 érdekel0 ***** válasza:

Egyetértek veled!

Szerintem nem kéne olyan sok szerelmes,drámai filmet néznünk,ahol csak az megy,hogy 3 perc után lángol a szív.

És minden olyan különlegesenek,értékesnek tűnik.

2017. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Bennem lassan alakulnak ki az érzelmek meg a kötôdés igazán..nem 3perc:)
2017. szept. 16. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!