Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki hányadik randin ül be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hányadik randin ül be a randipartner (férfi) kocsijába hogy elmenjenek valahova? Első randin nagyon korai? Valakivel egy ideje irogatunk egymásnak, beszéltünk már hanghívással,kamerával is.

Figyelt kérdés
Még nem találkoztunk személyesen de már sokat beszélgettünk. Nagyon szeretnénk már találkozni egymással. Másik városban lakik. Vagy odamennék busszal vagy vonattal vagy elvisz kocsival. Ahol lakok természetesen itt is fogunk találkozni. Mit gondoltok erről az egészről? Másnak is volt ilyen vagy hasonló?
2023. márc. 16. 09:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha már régóta beszélgettek, lecsekkoltad hogy normális személyről van szó, szerintem nyugodtan beülhetsz mellé első randin is. De valaki a barátnőd vagy a családod mindig tudja hogy épp vele vagy. Az se baj ha elküldöd a rendszámát pl.

Viszont ha pl nagyon friss ismeretség pár napos, hetes akkor még én a találkozóval is várnék, vagy max egy kávézóba ülnék be vele úgy hogy mindketten külön megyünk oda.

2023. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály nálam, netes randi CSAK nyilvános helyen először. Ha be is szálltam bárki kocsijába így, alap volt hogy barátnőmnek ment a rendszám, név, elérhetőség, kivel találkozok, és merre tervezünk menni. Az ördög nem alszik.
2023. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Interneten találkoztunk ,társkeresőn. Sokat irogattunk egymásnak. Meg beszéltünk is hívással, videóval."

Ez nem ismerettség. Most látod először élőben.


1. Első randin nem ülünk be idegen kocsiba.

2. Nappal van a találka, nyilvános hely.

3. Olyan időpontban, hogy ne kelljen nőként neked este vonatozgatni.

4. De ha van kocsija is, egyértelmű, hogy ő megy a te városodba.


Ha meg beülsz, és tényleg olyan az illető, akkor sikongathatsz ott. A kutya nem figyel rád.

Nem kell játszani a tűzzel, nem lehet tudni kiben mi lakozik.

Ezzel nem azt mondon, hogy jajj most akkor mindenben a rosszat kell keresni. Nem. Inkább jobb óvatosnak lenni.

2023. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
jaja, mondjuk az is kérdés, hogy ha te utaznál az ő városába, akkor mikor lesz a randi? Éjszakai vonatozást, meg a "majd én hazaviszlek" opciót ne fogadd el, nagyon kiszolgáltatottá válsz.
2023. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja a #14.


Semmiképp se menj bele abba, hogy majd ő hazavisz, ne tőle függj.

Itt volt a minap egy kérdés, hogy már másféléves kapcsolatban! az ürge megígérte a csajnak, hogyha tankol a kocsiba, akkor fizeti a felét. A csaj tankolt, a manus meg b_szott fizetni. Ezt csak azért írom le kérdező, hogy nem tudhatod, hogy ki milyen. Arra alapozni, hogy te mit írogattál a neten teljesen nonszensz.

2023. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24%
Én interneten ismertem meg jelenlegi páromat. Majdnem egy hónapig beszélgettünk, hanghívás, videohívás. Majd első találkozón publikus helyen találkoztunk először ahonnan egy pici séta volt az autójáig, végig a városban voltunk, majd egy viszonylag népszerű budapesti parkos részre mentünk, ahol sok ember volt. Majd haza is hozott autóval. Majd sok alkalommal később végre összejöttünk. Szerintem ha elég sokat beszélget az ember valakivel, annyit általában el lehet dönteni, hogy mersz e az autójába ülni vagy sem. Beszélgettem korábban mással is, na őmellé nem biztos hogy beültem volna, mert furcsa, megmagyarázhatatlan energiái voltak, amik nem tetszettek. Szerintem ezt mindenki maga érzi, hogy bevállalja e vagy sem. Nekem az utóbbi időben a "miért is ne" volt az elvem, nem lett bajom, de sok rossz sztorit is hallani sajna úgyhogy megértem a kételkedésedet.
2023. márc. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 vagyok, bocsi az lemaradt hogy helyzetmegosztás be volt kapcsolva ettől függetlenül, ahol anyám is láthat ha valami van, meg egyik barátnőm is, akinek szóltam, hogy hova megyek és meddig, és hogy majd írok utána, amikor minden ok volt. Szóval azért csak óvatosan
2023. márc. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!