Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, eleinte mennyire szoktát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, eleinte mennyire szoktátok meghívogatni a randipartnereteket dolgokra?

Figyelt kérdés
2022. dec. 25. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Fuss már neki légyszíves még egyszer!
2022. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
amikor eleinte találkoztunk, többnyire én fizettem, persze ezt ő nem feltétlenül díjazta, így néha "hagyom" hogy ő fizessen, nem szeretné úgy érezni magát, hogy kihasznál engem
2022. dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Milyen dolgokra? Ahova én hívom el, ott alap, hogy én fizetek. Szerintem az ismerkedős beszélgetésekhez megteremteni a környezetet (elmenni egy hangulatos kávézós-borozós helyre és az ottani fogyasztást állni) is olyasmi, amit ízléses férfi áll is, ha már kezdeményez.



Feleségemmel már nem emlékszem, hogy hogyan volt, az első randit én álltam, utána adta magát a helyzet, vagy felváltva vagy áthívtam vagy ő főzött otthon és ő hívott, 5 éve volt, meg nem tudom mondani neked.

2022. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, igen, leginkább ételre-italra gondoltam.
2022. dec. 25. 18:44
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
ALAP, hogy a férfi fizessen. Már ha FÉRFI.
2022. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Alap, hkgy a férfi fizet! Soha életemben nem fozettem randin! Már ferjnél vagyok, tehát kozos a kassza, de a mai napig ő fizet mindenhol.
2022. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Egyébként ez tényleg egy jó kérdés, illetve ki szokott még manapság randizni? Baráti társaságok vannak, ott jönnek össze emberek, bulikban, stb... Randi az már annyira nincs is, nem? Illetve akkor mennek ide-oda, amikor már összejöttek, akkor meg már meg tudják beszélni, hogy ki mit fizet.
2022. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es, szerintem meg mostanság vannak igazán randik. Amikor netes ismerkedés után találkoznak először.
2022. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8: nincs netes ismerkedés, nyugi.
2022. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9

Nincs???? Nekem onnan lett férjem!

2022. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!