Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki hányadik randin ül be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hányadik randin ül be a randipartner (férfi) kocsijába hogy elmenjenek valahova? Első randin nagyon korai? Valakivel egy ideje irogatunk egymásnak, beszéltünk már hanghívással,kamerával is.

Figyelt kérdés
Még nem találkoztunk személyesen de már sokat beszélgettünk. Nagyon szeretnénk már találkozni egymással. Másik városban lakik. Vagy odamennék busszal vagy vonattal vagy elvisz kocsival. Ahol lakok természetesen itt is fogunk találkozni. Mit gondoltok erről az egészről? Másnak is volt ilyen vagy hasonló?
2023. márc. 16. 09:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Korai, talán az 5. randi után, de még akkor sem biztos, hogy beülök a kocsijába.
2023. márc. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Én mindig beültem első randin és sosem volt baj, mert hálistennek jól meg tudtam ítélni a helyzetet.
2023. márc. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2es: hogyan, miből pontosan?
2023. márc. 16. 09:25
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első randin korai, de még másodikon is. #2 Tök jó, de igazából sosem lehet biztos magadban az ember ezen a téren szerintem.
2023. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki van kocsija, akkor miért nem ő megy a te városodba először?
2023. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

Simán beültem első randin a párom kocsijába.

Èn is kocsival mentem, de 2 autóval tovább menni nem lett volna èrtelme.

Azèrt ha videoztok, meg beszèlgettek, ott már sokat megtudsz a másikról.

2023. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
sose ülnék be ismeretlenül egy idegen kocsijába, akármennyit is cseteltünk előtte. Másrészt meg tényleg, miért nem ő utazik a te városodba először?
2023. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Első randin felelőtlenség. Persze, ha bármire azonnal kapható vagy, akkor nem gond.

Utazz oda vonattal vagy busszal, nem fog leesni a korona a fejedről. Bár én se értem, miért nem a te városodban találkoznátok.

2023. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha az első randi az első találkozás, akkor fogalmam sincs...

Ha az első randi előtt már ismerem valamennyire (pl munkahelyről ismerem vagy barátokon keresztül stb), akkor van egy kis biztosítékom és simán beleülök. Ha mégis baj lenne, meg tudom találni, mert tudok róla dolgokat.


Nagyon ritka, hogy olyannal randizzak, akit nem ismerek valahonnan. Egyszer volt ilyen, de az is inkább csak hogy "na ezt is ki kell egyszer próbálni"

2023. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Interneten találkoztunk ,társkeresőn. Sokat irogattunk egymásnak. Meg beszéltünk is hívással, videóval.
2023. márc. 16. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!