Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedett valaki gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedett valaki gazdag férfival társkeresőn?

Figyelt kérdés
Mik voltak a tapasztalatok?

2023. márc. 11. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Engem hidegen hagyott pénztől függetlenül 😃
2023. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Mire vagy kíváncsi?
2023. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hogy milyen volt a kapcsolat,mennyire éreztette pl a nővel az illető a felsőbbrendűségét,mennyire szólt bele ez az alakuló kapcsolatba,ilyesmik..
2023. márc. 11. 20:12
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Nincs erre általános szabály. Vannak szerény gazdag emberek, akiknél csak jelekből látszik, hogy van pénzük, de nem beszélnek róla sokat. Mások beszélnek róla, de nincs számukra túl nagy jelentősége, míg mások éreztetik mekkora királyok és te mekkora szerencsés vagy, hogy szóba állt veled. Én azt szeretem, ha támogatásnak érzi a velem töltött időt.
2023. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Én netes társkeresőn ilyennel nem találkoztam.
2023. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Definiáld a gazdagot, mert itt gyakorin, allitolag a netto 500ezres fizetés, gazdagnak számit... röhej
2023. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Én fél évig semmit sem mondtam az egzisztenciámról. Addig teljesen jó volt, majd egy fél mondatban megemlítettem a napi programom(legális üzleti), aztán visszavonulót fújt. Most erre mit mondjak? Se nem voltam nagyképű, se nem voltam nyomulós. Sőt, pont az ellenkezője, még azzal sem dicsekszem amiért vért izzadtam. Hát van ilyen is. Lehet hogy rosszul esett neki, magára gondolt. Nem igazán értettem, mindenben mellette álltam. Azóta eltűnt.
2023. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 szerintem megijesztette szimplán,vagy mégis arra gondolt,biztos nem legális üzlet.
2023. márc. 11. 23:51
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Mi a nem legális abban, amiben napi 12-14 órát dolgozom? Több diplomás ember vagyok, mindent tudott rólam. Inkább szembesült a volumennel. Mindegy, ennek már több mint egy éve. Sosem akartam megvenni, sosem beszéltem sem az autóimról, sem az ingatlanjaimról, semmi olyanról amivel mások már előre dicsekednek. Szerény ember vagyok, nem látszik rajtam semmi.
2023. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Sokan azt mérik fel, hogy napi 12-14 óra mellett mennyi időre számíthatnak. Szerencsére ez is szempont.
2023. márc. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!