Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszem azt, h bejövök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszem azt, h bejövök a srácnak ha már kedves velem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na most a "kiugrasztást" azt szerintem hagyjad!!Szerintem mi férfiak nem becsüljük meg eléggé az olyan csajokat akik könnyen adják magukat!Max 1dugásra kellenek az ilyenek!Szóval próbálj vele minéltöbbször egyedül maradni,néha adj neki jelzéseket,néha vegyél vissza 1kicsit,beszélgess,ismerkedj más srácokkal,hidd el teljesen odáig lesz érted,beléd fog bolondulni,játsz vele 1kicsit,had küzdjön!Mint a macska amikor egy cérnaszálra kötött tárgyat próbál megszerezni,csak addig érdekli,amíg a cérnát ráncigálják,amint elengedik és könnyen megkapja elvesz a játék varázsa!!
2010. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
az jó szerinted ha egy osztálytársammalnak egy másik fiúról beszélek,mikor ő is hallja?
2010. okt. 5. 19:29
 13/15 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó!Figyeld majd a reakcióját!

De választhatod a könnyebb utat is,egyszerűen csak jelzéseket adsz neki,mikor ketten vagytok!Vmit lépnie kell idővel úgyis!Csak ÉN többre tartom az olyan csajokat akiket nehezebben szerzek meg de nem biztos hogy ő is ilyen!Nem biztos hogy küzdő tipus!De döntöd el mit csinálsz,remélem azért jól alakul!:-)

2010. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
de mi van ha CSAK azért kedves velem mert tudja hogy tetszik nekem?
2010. okt. 5. 19:43
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem!Én hiába tetszenék 1olyan csajnak aki nekem nem tetszik,akkor én nem adok felé jelzéseket!A fiú jelzéseket ad neked ami azt jelenti vonzónak talál!És hogy ne csak egy egyéjszakás kaland legyen belőle ne feküdj le vele hamar,sőt a kapcsolat elején neked majd érezned kell hogy valóban szeret-e vagy csak dugni akar!De ezt most még nem tudhatod,csak azt hogy vonzódik hozzád!
2010. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!