Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszem azt, h bejövök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszem azt, h bejövök a srácnak ha már kedves velem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert buta vagy?
2010. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Má`?
2010. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak hogy egy kicsit normálisabb választ is kapj,azért mert mi férfiak rafináltak vagyunk,ritka az olyan férfi aki nem akar semmit az adott csajtól mégis kedves vele,odafigyel rá,állandóan körülötte lóg,szóval iylenkor felmerül bennetek vajon miért ilyen velem.Biztos akar valamit...szóval természetes hogy így gondolkodsz!:-)
2010. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
utolsó szóval akkor ha kedves velem akkor fltételezhető hogy akar valamit tőllem?
2010. okt. 5. 18:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól függ pontosan mit értesz kedves alatt?Sűrűn néz,mosolyog,próbál jópofizni,megnevetetni,próbál a közeledben maradni mondjuk ha elmentek szórakozni stb.De igazán érzi azt az ember amikor tetszik vkinek,amibt mondtam ritka a lány-fiú barátság!De szerintem nemcsalnak a megérzéseid bármit is érzel a fiúval kapcsolatban!:-)
2010. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
próbál jópofizni,megnevetetni,mikor azt hiszi nem látom van hogy összenézünk.mikor arra nézek én is
2010. okt. 5. 18:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezek elég egyértelmű jelek,akkor tuti bejössz neki!Gondold át egy kicsit te így viselkednél egy csajjal akivel csak barátkozni akarsz?Hát én biztos nem!
2010. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Már ha fiú lennél!Ez lemaradt!:D
2010. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi!és szerinted hogyan lehetne kiugrasztani hogy egyértelműen lépjen valamit ?
2010. okt. 5. 19:10
 10/15 A kérdező kommentje:
de mi van ha CSAK azért kedves velem mert tudja hogy tetszik nekem?
2010. okt. 5. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!