Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány kezdeményezés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány kezdeményezés?

Figyelt kérdés
A buszon láttam egy szimpatikus korombeli, 20 év körüli srácot. Van tippetek, hogy milyen módon szólíthatnám le, kezdeményezhetnék beszelgetést vele, ha legközelebb is összefutunk? Nekem teljesen ismeretlen a srác.

2023. febr. 21. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Huuu

Mennyire ismerős a környék? Sokszor láttátok már egymást?

Ha nem, akkor kérj tőle útbaigazítást valahova.

Aztán ha legközelebb találkoztok, esetleg oda lehet menni, mondani, hogy köszi a múltkorit, tök jól odataláltál, blabla, ebből esetleg lehet beszélgetést kezdeni. De ne azt kérdezd, hogy merre kell gyomortükrözésre menni 😆


Lányként ha szimpatikus a másik erre szerintem jól reagálnék, ha nem, akkor kényszerbeszélgetés lenne belőle, mint amikor a piacra menet szóval tartanak a nénik. De legalább megtudod, hogy kölcsönös-e a szimpátia.


Vagy ha egyszerűbbet akarsz, akkor ülj mellé/ a közelébe és leszálláskor ejts el valamit, hátha észreveszi. Nyilván ne értékeset, mondjuk egy régi diákot vagy vásárlókártyát, amin rajta van a neved, ilyesmi. Nem fix, hogy bejön persze.


Ennyi jutott hirtelen eszembe, de sose próbáltam még leszólítani senkit.

2023. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ma már lehetséges.
2023. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebből az lesz hogy megkerdezel valamit ő válaszol beszélgettek erről arról a srác nem tulajdonít neki semmit pláne azt nem hogy tetszel neki mű el ez csak egy alap emberi viselkedés a beszélgetés és ennyi
2023. febr. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs tetszik neked az nem fog leesni
2023. febr. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelezd neki valahogy, ha tetszel neki ő majd megteszi az első lépést.
2023. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha bejossz neki, akkor mindegy hogy milyen temarol legyen szo. Orulni fog, hogy hamarabb leptel fele es alakul valami…

Csak buszon talalkozol vele, vagy egy helyen laktok is?

2023. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Követem
2023. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!