Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tanulhatok meg csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanulhatok meg csajozni?

Figyelt kérdés
15F
2010. okt. 5. 14:41
1 2
 11/12 anonim válasza:

figyelj arra, hogy magadat add... mert megjátszani magad, szánalmas, senki sem szereti. viszont ha rossz a stílusod, azt csiszolni kell, mert azt se szeretik (értem ez alatt azt, hogy bunkón viselkedsz vagy akármi, mert azzal se érsz el semmit...). az, hogy automatikusan hülyeségeket beszélsz, olyan, mintha más elpirulna. én is az utóbbi kategóriába tartozom, no meg nem tudtam normálisan beszélni:D hát, erre oda kell figyelni:D

nem megtanulni kell csajozni, hanem bele kell jönni és rá is jössz majd, hogy mit kell tenned, ha valakit igazán megakarsz hódítani;)

22/L

2010. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát gondolkodj:)

csajozni mindenki tud...

de az igazit megkeresni! az a probléma...

NYITSD KI A SZEMED nézz körül...

és ha vagány vagy akkor felejtsd el azokat a csajokat akik visszavonulnak de kedvesek...ők nem szeretik az ilyen "fajta" stilust:D

én nekem mingegy hogy vagány e vagy nem de az a lényeg hogy szeressen és hogy kedves legyen:D

igy gondolkozz a csajoknál is!

ne a külsőre hajts mert igy sose találod meg az igazit!

nem azt mondtam hogy most egy dagadt ragyás lány az igazi.... de :D az is meglehet xDD:D

na annyi a lényeg hogy nyugottan nézz körül:D

2010. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!