Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tanulhatok meg csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanulhatok meg csajozni?

Figyelt kérdés
15F
2010. okt. 5. 14:41
1 2
 1/12 Moszuke ***** válasza:
100%

"mozogj" csajok között, érezz rá a gondolkodásukra (már amelyiknek van) és ha ez működik utána már egyszerű..

minden tanulható.


ha ilyen pláza cicák kellenek akkor meg majd valaki más ad igényes tanácsokat..

2010. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy érted a csajozást? "Hogyan kell fölszedni valakit, akit aznap este megdughatsz", vagy tartós kapcsolatra?
2010. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen plázacica kéne. Csak én ha elkezdek beszélni egy csajjal egyből elkezdek vagánykodni, ami tudom, hogy rossz szokás.
2010. okt. 5. 14:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Inkább tarós kapcsolatra gondolok.
2010. okt. 5. 14:48
 5/12 anonim ***** válasza:
hát ha valaki tetszik nézz mélyen a szemébe, mosolyogj rá. ha visszamosolyog, van esélyed. beszélgess! mutasd a lánynak h érdekled!
2010. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Moszuke ***** válasza:

hát igen akkor a vagánykodás nem feltétlen jó:D

elég sablonosan hangzik..

de ha "poénosan"(?) adod elő a vagánykodást, akkor azt gondolja hogy ez nem a te igazi éned, és valójában te egy érző lélek vagy.

csak ezzel őt is és magadat is átbaszod..


jómagam szeretek mindenféle "maszkokat" használni hogy elfedjem a valódi énem:D de ezt mindig próbálom úgy tenni hogy egyértelmű legyen, hogy az az ember nem én vagyok, az csak egy jó/vicces/vagánykodó "álca":)

és tök jó érzés amikor az embereknek kellemes meglepetést okozok amikor lekerülnek a maszkok szép lassan egyesével..:D aztán az már más kérdés hogy kinél hány maszkot engedek "levenni"..:)

2010. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De én autómatikusan elkezdek vagánykodni.
2010. okt. 5. 14:57
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
2010. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
lógj velem :D
2010. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Read it!!

2010. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!