Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek melyik stílus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek melyik stílus jön be?

Figyelt kérdés

Ruházatot nézve :

Deszkás stílus : elég drága cuccok , szóval nem erre a mélyülepű 2ezer forintos gatyára kell gondolni stb

Discoköcsög stílus: szarrászaggatott nadrág , köcsög agyondiszített pólók stb ..


2010. okt. 5. 13:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a fiúknál a deszkás stílus.

A barátom is szintén abba nyomul, de persze deszkázik is:D

A haverjaim is inkább deszkásba nyomják.


Vannak discos srácok azért akik nem köcsögös cuccba öltöznek fel, de az így se úgys e jön be... meg maga az,h discoba jár...


20/L

2010. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

mmmm... hátegyikse. de azt látjuk hogy a te szíved a deszkáshoz húz.

én az extrém srácokat szeretem.

2010. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
valahol a kettő között
2010. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszönöm az ediggi kérdéseket , igen egyébként én deszkás stílusnak megfelelelően öltözködök , azt leszámítva , hogy nem deszkázom , hanem bringázok :D Csak érdekelt volna , hogy itt átlagban a csajoknak melyik jön be.
2010. okt. 5. 13:49
 5/22 anonim ***** válasza:
amit te szeretsz, ahogy te szeretsz öltözködni, mert tetszel nekem és nekem így vagy jó ahogy vagy ! :) a barátnőd ezt mondaná neked, a tanulság : 1.minden lánynak más jön be. 2.légy eredeti és önmagad 3.ha valaki szeret téged (akár nyálas, akár nem) az elfogad téged az öltözködéseddel együtt úgy ahogy vagy. és vége a leckének :D puszi L/18
2010. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
43%

"Discoköcsög" Stílus jobban bejön.

De istenem.... "szarrászaggatott nadrág" ja-ja mert discoban mindenki olyat hord, Jézusom....

"köcsög agyondiszített pólók" Gondolom nem vagy valami értelmes ember. nemcsak a kérdés megfogalmazásában valamint a fatális helyesírási hibáidon állapítható meg, hanem az a tirpák szerű támadó jellegű összehasonlítás. DE, te egy Deszkás vagy,,, örülj neki hogy így emeled a stílusod színvonalát :)))

2010. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, valami rejtett, finom, mélyen cizellált módon próbálod sugalmazni a helyes választ... ki kell ábrándítsalak, egyik sem.
2010. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

deszkás inkább. de az se baj hogyha 2 ezres gatyája van.


kalap (de csk ha jol áll neki ) de nem olyan vajda vezéres hanem pl c&a ban van egy jo.


póló. háth mindegy. de nem szeretem az ilyen ,,futóverseny miskolc 2006" jellegűt. tudom hogy nem deszkás sítlusos de nekem nagyon tetszenek a Nike Just Do It-os-ok meg a h&m-es fiú pólók.


pulcsi: mindegy, de vannak ilyen angyon gázok.

de nekem nagyon nem tetszenek [link]

az itt található második sorban levők ultragázok. de csak megfelelő boltban kell venni tehát ha bersha, c&a vagy h&m akkor nem lehet olyan szörnyű sztem.


nadrág: hát nem szeretem az ilyen nagyon szoros csőgatyákat a fiúkon inkább az ilyen csőgatya de az alja olyan hmm nem is tudom ilyen olyasmi az alja mintha fel lenne gyűrve mármint hogy nem ilyen harisnya hatás mert az buuziisan hat és nm joh. :D


cipő: converse, DC, vagy vötyö :D:D

2010. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

meg a diszkóköccccccccccsögös amire te gondolsz azt én sem szeretemaz ilyen DOLCSEGABANA pólók meg az ilyen ed hardy-sok nah azok még a lányokon is hülyén néznek ki hányok az ilyen flitteres pólóktol.


amugy előző vok


13/ l

2010. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
2010. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!