Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Jöttetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Jöttetek már össze nem túl előnyös megjelenésű férfival a személyisége miatt?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy pl. alacsony volt, nem tetszett külsőleg, nem volt jóképű, sőt pont az ellentéte volt, túlsúlyos vagy túl sovány, nem izmos stb. de jó volt a dumája, kedves volt, figyelmes, meg bátor/férfias, de nem agresszív stb.


Volt olyan férfi akivel összejöttetek a lelki tulajdonságai miatt még ha nem is tetszett nektek külsőre? Ha igen kb. mennyi ideig voltatok vele? Illetve milyen tulajdonságai voltak amivel levett a lábatokról? Megcsaltátok-e egy jobb kiállású férfival? Vagy megtennétek?


Esetleg az ilyen férfiak egyből mennek a friend zónba? Vagy adtok nekik azért egy legalább egy sétára, közös kávézás erejéig esélyt? Esetleg adtok neki esélyt, utána hogy több legyen mint barát?


Kérlek írjatok kort is!

Köszi!


Ui. a kérdésben semmi rosszindulat nincsen, csak kíváncsiság.


2023. febr. 18. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos, igen. Aztán kiderült, hogy belülről is rohad. Ő dobott.
2023. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, fiatal koromban, mert azt hittem elég ha a személyisége kielégít. Végülis akkor elég is volt, rendben volt nekem így is. Nem feküdtem le vele soha, mert testileg nem vonzott, de alapból a testiség sem vonzott. Csak csók és ölelés volt köztünk. Persze sokan furálták hogy minek vagyok vele mert sokan nem értik a lelki kapcsolatot.
2023. febr. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egy páromnak sem tetszett a külseje. Szerencsére a külső egyáltalán nem számít. Én egy személyiség vagyok, a test élettelen, a személyiség irányítja.
2023. febr. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az első annyira volt nőből mint én! :D


A többieknek viszont köszönöm a választ! :) Látható, hogy általában a szépség relatív dolog és sokszor egy férfinak nem annyira fontos, hogy szép legyen!

2023. febr. 20. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!