Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Jöttetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Jöttetek már össze nem túl előnyös megjelenésű férfival a személyisége miatt?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy pl. alacsony volt, nem tetszett külsőleg, nem volt jóképű, sőt pont az ellentéte volt, túlsúlyos vagy túl sovány, nem izmos stb. de jó volt a dumája, kedves volt, figyelmes, meg bátor/férfias, de nem agresszív stb.


Volt olyan férfi akivel összejöttetek a lelki tulajdonságai miatt még ha nem is tetszett nektek külsőre? Ha igen kb. mennyi ideig voltatok vele? Illetve milyen tulajdonságai voltak amivel levett a lábatokról? Megcsaltátok-e egy jobb kiállású férfival? Vagy megtennétek?


Esetleg az ilyen férfiak egyből mennek a friend zónba? Vagy adtok nekik azért egy legalább egy sétára, közös kávézás erejéig esélyt? Esetleg adtok neki esélyt, utána hogy több legyen mint barát?


Kérlek írjatok kort is!

Köszi!


Ui. a kérdésben semmi rosszindulat nincsen, csak kíváncsiság.


2023. febr. 18. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen, jöttem össze csúnya férfival mert én is csúnya vagyok. Aki tudja a szintjét annak nem gond a pártalálás. Akinek instamodellekre csorog az incel nyála annak persze sosem lesz nője és ez így van jól.
2023. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Bár kapcsolat végül nem lett belőle, de jó sok találkozás volt, 1-2 csók is elcsattant. Egyáltalán nem tetszett külsőre kb. semmi sem, viszont nagyon megnyerő személyisége volt és jól éreztem magam a társaságában. Végül nem tudtam elmenni amellett, hogy egyáltalán nem vonzott, mint férfi, így visszavonulót fújtam elég hamar. Nem akartam húzni sem az ő idejét, sem az enyémet, de azóta is jóban vagyunk szerencsére. 23/N
2023. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Jöttem össze olyannal, aki nem a mai ideálnak megfelelő. Barátnőim meg nem értették, mi tetszik benne. Nem tudom, akkor valamivel megfogott, pedig nem klasszikusan az ideálom, ki is lóg a sorból az exeim között. Az, hogy kinek mi tetszik, az relatív, baromság ez a saját szint dolog.
2023. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen, volt ilyen. Egyszerűen levett a lábamròl a dumájával, meg tényleg nagyon gáláns, jò lelkű ember volt, megszerettem, viszont a szerelem 2 év mùlva elmùlt és nem tudtam már vele együtt lenni, egyszerűen semmi szépet nem láttam benne, mai napig nem értem, kb olyan, mint amikor valami varázslat van az emberen, aztán elmùlik és teljesen jòzan, tiszta tudattal gondolkozva, már nem kell.
2023. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Olyan a párom, aki nekem tetszik, de nem illik bele a klasszikus internetes férfiideálba, pl barátnőimnek nem tetszik külsőre.


Olyannal nem tudnék együtt lenni, akihez nem vonzódom, de jött már be sovány meg kövér meg alacsony meg "ronda" pasi is.


Most kb egy éve vagyunk együtt, remélem vele öregszem meg.

2023. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Igen, a párom ilyen. De nekem igy tetszik ahogy van másoknak nem szokott tetszeni. Egymagasak vagyunk, kopasz, vékony, nagy orr...mégis imádom de szoktak furán nézni ránk ezt tudom.

Biztos hogy együtt öregszünk meg. 50 vagyunk.

2023. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos,többször is.
2023. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én a férjemmel voltam így. Testfelépítésre teljesen oké, 187 magas, jó testfelépítésű, a feje is oké lenne, csak az arcvonásai nem igazán szépek. De vonzó volt számomra maga az egész pasi, és a személyisége is teljesen jó (messze felülmúlja az átlagot). Aztán érdekes, nekem megszépült pár hónap alatt:)

27 éve együtt.

2023. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7 éve vagyok együtt a párommal. Amikor megismerkedtünk, többen is mondták, hogy ő "csúnya" hozzám, én sosem láttam annak. Tény, hogy nem öltözködik túl előnyösen (én ebbe nem szólok bele), van rajta 10 kg felesleg is, de szerintem személyiségben hozzá hasonlóval még nem nagyon találkoztam. Nagyon nagyon szeretem, hasonló jellemek vagyunk, megértjük egymást, a szex is nagyon jó vele, szóval semmiképp sem tudja elrontani a megjelenésével ezt a sok jó dolgot.
2023. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, akivel összejöttem volna ilyen "paraméterekkel", ha akart volna valamit és nem lett volna a tanárom.
2023. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!