Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek sportoló férfivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek sportoló férfivel?

Figyelt kérdés

Megismertem nem rég egy férfit, aki kívül belül nagyon tetszik nekem. Viszont sportoló, és nem hobbiként űzi. Kicsit félek vele komolyabb kapcsolatba belemenni mivel elmondása szerint nem sok szabadideje van a sport mellett. Utazni, nyaralni és pihenni sem nagyon tud. Attól tartok ,hogy nem működne köztünk mert nem lenne elég időnk egymásra. Plusz jól is néz ki, nem tudom ,hogy kezelném ha más nők is körbevennék.


Szerintetek? Ti mit csinálnátok a helyemben? Megpróbálnátok vele vagy inkább hanyagoljam mert úgyis csak csalódni fogok?



2023. febr. 17. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem jönnék össze olyannal, aki hivatásosan űz sportot; nem azért, mert problémám lenne alapvetően a sportolással (a páromnak és nekem is nagyon fontos), hanem ahogy te is írtad, azonkívül nagyon kevés ideje van bármi másra. Ha szinte semmire nincs ideje az adott sporton kívül, nincs értelme a kapcsolatnak.

N

2023. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha közelében sem vagy az életmódjának, akkor nem hiszem, hogy működne hosszútávon.
2023. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Nekem fontos a sok együtt töltött idő, szóval nem.
2023. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Én nagyra értékelem, ha valaki sportol és egészségesen él, de nem jönnék össze olyannal, akinek a sport az élete. Ami engem illet, értelmes életcéllal rendelkező férfit kerestem (és találtam), azt viszont nem tekintem különösebben hasznos teljesítménynek, hogy valaki nagyon gyorsan tud futni, nagyon messzire tud hajítani egy botot, netán ügyesen rúgdos egy labdát.


A sport szerintem egy eszköz a testi és lelki egészség megőrzésére, illetve egy nagyszerű szórakozási lehetőség, de életcélnak meglehetősen bugyuta.

2023. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Csak akkor van értelme összejönni vele ha te is azonosulni tudsz az ő célkitűzéseivel. Pl. ha te is sportolsz valamit és hasonló életmódot folytatsz, odafigyelsz az étkezésedre, neked is vannak céljaid a sportolással kapcsolatban (pl versenyre készülsz).

Vagy olyan típus vagy, hogy átérzed a motivációját, tudod támogatni a célkitűzéseiben még akkor is ha ez a közösen töltött idő rovására megy (pl olimpiai bajnokok házastársai).

Ha alapból eltér ilyen téren a személyiségetek pl téged jobban érdekelne a közös utazgatás, túrázás, fesztiválokra járkálás stb akkor már összejönni sincs értelme, mert annyira eltérő az életmódotok már az alapokat tekintve is. Ez kb olyan mint hogy van aki kutyát tart a lakásban, és a másik meg nem. Ez is olyan kérdés ami az alapvető életmódot érinti.

2023. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert teljesen más életstílusa van a férfinak.
2023. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Összejöttem, de ő már visszavonult, nem csinálja versenyszerűen. Aktív korában nem sok közünk lett volna egymáshoz, de akkor még azt sem tudtuk, hogy a másik a világon van. Abból, amit elmesélt arról a korszakról, tudom, hogy nem működött volna.

N

2023. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!