Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki a vonzzóbb egy fèrfinak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a vonzzóbb egy fèrfinak? Egy átlagos nö akit bármikor megkaphat, vagy egy nagyon szexi nö, aki mèg nem áll kèszen egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
ma 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Az átlagos. És külső nem minden.
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy nő aki a szememben átlagos, nem tud vonzani.
ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Személyiség leírás: Az átlagos lánynál kicsit jobban kell erölködni, mert magától nem mindig kèpes párbeszèdet kezdemènyezni.. viszont itt lakik a közelben. A szexi meg tènyleg nagyon vonzzó ès ahogy közelebbröl megismered, kedves öszinte ès vicces… csak nemrèg jött ki egy komoly kapcsolatból ès idöre van szüksège…. meg messzebb is lakik
ma 13:45
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Ez esetben egyértelműen a második.
ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak elbizonytalanító a magabiztosságával ès fogalmam sincs mennyi ideig kène várnom rá… de tudom hogy ezt nem lehet siettetni, megmondta nekem hogy annak rossz vège lenne, ha gondolkodás nèlkül beleugrana egy kapcsolatba, mert ö nem szeretne engem ragtapasznak használni ès ö meg fèl, hogy sèrülne
ma 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Még mindig a második.
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát mindkettő kuka.

Az átlagos az.. átlagos, tehát kb úgy néz ki, úgy viselkedik mint bárki más... DE bármikor meg lehet kapni. Nekem nem kell olyan nő akit bármikor meg lehet kapni.


Vagy a szép nő... akit meg egyáltalán nem lehet megkapni. Azzal meg mire megyek?


Olyan nő a vonzó akit megfelelő energiabefektetéssel meg lehet kapni. Legyen átlagos, vagy kiemelkedően szép.

ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem, különböző okokból.

Az átlagos nekem sosem vonzó ( nyilván a NEKEM átlagos).

A szexi csaj meg érzelmileg nem semleges, olyan nővel nem érdemes kezdeni, főleg komoly dolgokat.

ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De mit csináljak ha pl. Tegyük fel írok a másodiknak ès lelkesen vissza is ír, mindig meghallgat, ùgy èrzem hogy vele semmi se bonyolult… ahh de tènyleg ha meg nem lehet az enyèm akkor nem lehet mit tenni. Megèrnè pl 1 èv múlva újra bepróbálkozni?

Azt mondta, hogy ha lelkileg jobban lesz elvisz bulizni meg gondolkozott közös programokon. Majdnem hogy álomszerü.. de ha ö ezt igy èrzi velem, akkor èn a fellegekben járnèk …

Mmmmh… megèri várni?

ma 15:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Én hajlamos vagyok 5 év után is csak ragtapasznak használni a másikat. Úgy értem, az idő ezt nem fogja megoldani. Félő, hogy szamár a ló helyett alapon előbb-utóbb kiköt az ágyadban. De biztos, hogy szamár akarsz lenni? Van akinek meg te lehetnél a herceg fehér lovon. Melyik szerepben éreznéd jobban magad? A férfiak általában jobban érzik magukat, ha rájuk néznek fel. Sajnos ez ritkán kölcsönös, nem is hiszem, hogy a kölcsönös rajongás létezik. De még engem is érhet meglepetés.
ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!