Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos nők miért hiszik el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos nők miért hiszik el, hogy majd pont ők fogják megfogni a jóképű, macsó, csajozógép férfiakat tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Persze vannak kivételek, de ennyi erővel lottózhatnának is....


Ennyire jó a média agymosása, h bármit elérhetsz, csak vegyél xy parfümöt, zs ruhát és legyél paleo diétán?


2020. dec. 12. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Ez a baj. Az átlag ronda nők is olyan palikat keresnek, akik rájuk sem néznek. Ő rá, azt mondja az egyik gyks szerencsétlen leányzó, hogy ők az életképes kategória, de csak alkalomra akarják a nőket, nem tartósra és ez fáj neki. Nem néz tükörbe. Nem veszi észre magán, hogy átlagos vagy átlag alatti. Őszintén szólva nem érdekel mások kínja. Mindenki azt csinál amit akar. Én is akarok sok mindent amiért törekszem, de az arcberendezésemet nem tudom megváltoztatni. A nőknek ott a smink, de egyszer azt is le kell mosni. Aztán miféle rejtelem várja a delikvenst? Ugyanez a helyzet a kipárnázott csöcstokkal, a magasságot meghazudtoló magas sarkúval.
2020. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Lottózok is.

Szoktam nyerni.

2020. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
mert nők és vakon hisznek a csodában, h ha ők bűnrondák, akkor is jár nekik a sármos 40 éves befutott ügyvéd.
2020. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Úgy látom savanyú a szőlő. Miért ne vágyhatnának macsóra? A legtöbb férfi is a tipikus jónőre vágyik. Van aki megkapja, van aki nem.
2020. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Engem csinos nőnek tartanak, de soha nem kellett nekem alfahím, a macsó viselkedéstől meg egyenesen írtózom. Fontosabb az, hogy passzoljunk, jól érezzük egymással magunkat, önmagamat adhassam neki, elfogadjuk és szeressük egymást.

Persze ehhez kell az önismeret. Az említett lányoknak ez nincs meg és egy menő pasival akarnak kompenzálni.

Bár annak sosins jó vége, ha valaki egy férfitől várja boldogságot.

Ez a jelenség nem csak a nőkre jellemző, találni ugyanilyen férfiakat is bőven.

2020. dec. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
A kérdés inkább az, miért szédíti a nőket néhány nőknél befutó férfi?
2020. dec. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben pont azt látom, hogy a jó pasik átlagos nők mellett kötnek ki a végén
2020. dec. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Én átlagos (nem ronda) nő vagyok. A párom 10/9 es pasi. Mérnök. Minden rendben van köztünk.
2020. dec. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

A környezetemben pont azt látom, hogy a jó pasik átlagos nők mellett kötnek ki a végén


Mert a nők képesek p.ncival célt érni bárkinél. Ideáig sülyledt a világ.

2020. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
9 csak az olyan szerencsétleneknél, akik nem tudnak nőt felszedni. Eddig csak a ronda tapadt rá, az átlagos ezért bőven megfelel neki.
2020. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!