Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőkhöz szól a kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szól a kérdésem. Randiznátok férfi kasszással aki nemsokára 30 éves lesz?

Figyelt kérdés

Kemény életem volt kiskoromtól. Nem nagyon volt lehetőségem tanulni. Sokmindent rendbe kellett hoznom a magánéletemben ezért pénztáros melót vállaltam az Aldiban.

Közel volt, volt mellette energiám a személyes problémáim megoldására. Van egy örökölt Budapesti lakásom, ezért tök jól kijövök a fizumból.

Azért lássuk be nem egy magas státuszú munka. A lakást is ideje lenne felújítani.

Mindjárt 30 leszek. Életemben először rendben van az életem. Akár elkezdhetnék tanulni is. Van egy estis érettségim és egy estis szakács szakmám. Nem sokat dolgoztam szakácsként, nem nekem való. Sokat dolgoztam a fémiparban, de ha visszamennék akkor komolyabban meg szeretném tanulni a CNC programozást.

Másrészt szeretném kicsit élvezni hogy talán életemben először rendben van minden körülöttem. Szeretnék egy kicsit a magánéletemre fókuszálni, pl. jó ideje nem volt barátnőm. Szeretnék egy komoly kapcsolatot. Nem tudom erre kasszásként mi esélyem van. Az viszont biztos hogy ha elkezdek tanulni, komolyabb munkakört keresni, akkor nem lesz energiám ismerkedni egy jó ideig.

Alapból nem segít a komplexusaimon, az önértékelésemen ez a munka. Viszont szeretem, jófejek a kollégák, 50 méterre van a lakásomtól, nem kell megszakadnom. Marad energiám a magánéletemre, más értékes dolgokra.


2023. febr. 8. 19:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2023. febr. 8. 21:05
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Pont az Aldiban és a Lidlben lehet karriert csinálni. A jó dolgozókbol lesznek a boltvezető helyettesek, utána a boltvezetők. És a fizetés is jobb mint egy Coopban vagy Pennyben. Nem rossz az. Csinálj karriert házon belül.

És természetesen ne úgy add elő magad, hogy kasszas vagyok egy boltban, hanem, hogy jelenleg egy boltban dolgozom, a célom, hogy minél előbb feljebb jussak, előrebb lépjek.

2023. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Próbálkozz, ismerkedj 30-as kasszásokkal, bolti eladókkal stb., és tanulj, most. Én se hinném el ha 30 évesen valaki bolti eladó, és mondja, hogy majd tervez még tanulni. Oké, attól még nem lesz szexi. Ne a kifogást mondd. Nyilván esélyes, érthető, hogy aki magasabban kvalifikált, jól fizető állásokban dolgozik, hasonló egzisztenciájú párt képzel maga mellé.
2023. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem sem volt könnyű, és nem volt alám rakva soha semmi. De képes voltam tanulni, dolgozni a lehetőségekhez képest. Épp ezért, én becsülöm a kitartást. Persze a vonzalomnak is meg kell lennie.
2023. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem számit, ha külsőre bejössz és személyiségben is jól kijövünk.
2023. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Pincér vagyok, énis belefutottam sok olyanba h ez nem egy sexy szakma.. az emberek ugye csak azt látják h megyünk A-ból B-be.. ennél kicsit azért több, de ez most nem lényeges, ..amúgy én erre valóban hivatásként tekintek.


Viszont mára elég jól le tudom szűrni kit zavar ez a munkakör ill kit nem.. gondolom Te is, mivel egész nap emberekkel foglalkozol?

2023. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

16: Örülök hogy te le tudod szűrni. Én majdnem 5 éve nem randiztam, ebből kicsit több mint 3 év kapcsolat miatt, utána meg volt más dolgom is. Szóval nem vagyok képben. Most újra elkezdtem randizgatni, egyelőre úgy érzem minden nőt eltántorít kicsit a dolog. Lehet még bele kell jönnöm újra az ismerkedésbe is.

Mikor a legutóbbi kapcsolatom kezdődött, akkor sem volt szaktudásom de valamivel férfiasabb szakmát végeztem. CNC gépkezelés, a végén már programozás is. Abszolut nem értettem hozzá, először hallottam a szakmáról de felvettek mert nem találtak mást. Nem is szerettem, nem is fizetett jobban de úgyéreztem nem zavarja annyira a nőket. Talán azt hitték legalább szaktudás is tartozik a szakmunkához.

Persze ez már régen volt. Őszintén szólva ha egy nő megkérdezné miért legyen velem, nem lennének érveim. Exem sem tudom miért volt ennyi ideig velem, végül le is lépett. Akkor sem voltak érveim. Mármint azon túl hogy szeretem. Ő ennél nyilván többre vágyott.

2023. febr. 9. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!