Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőkhöz szól a kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szól a kérdésem. Randiznátok férfi kasszással aki nemsokára 30 éves lesz?

Figyelt kérdés

Kemény életem volt kiskoromtól. Nem nagyon volt lehetőségem tanulni. Sokmindent rendbe kellett hoznom a magánéletemben ezért pénztáros melót vállaltam az Aldiban.

Közel volt, volt mellette energiám a személyes problémáim megoldására. Van egy örökölt Budapesti lakásom, ezért tök jól kijövök a fizumból.

Azért lássuk be nem egy magas státuszú munka. A lakást is ideje lenne felújítani.

Mindjárt 30 leszek. Életemben először rendben van az életem. Akár elkezdhetnék tanulni is. Van egy estis érettségim és egy estis szakács szakmám. Nem sokat dolgoztam szakácsként, nem nekem való. Sokat dolgoztam a fémiparban, de ha visszamennék akkor komolyabban meg szeretném tanulni a CNC programozást.

Másrészt szeretném kicsit élvezni hogy talán életemben először rendben van minden körülöttem. Szeretnék egy kicsit a magánéletemre fókuszálni, pl. jó ideje nem volt barátnőm. Szeretnék egy komoly kapcsolatot. Nem tudom erre kasszásként mi esélyem van. Az viszont biztos hogy ha elkezdek tanulni, komolyabb munkakört keresni, akkor nem lesz energiám ismerkedni egy jó ideig.

Alapból nem segít a komplexusaimon, az önértékelésemen ez a munka. Viszont szeretem, jófejek a kollégák, 50 méterre van a lakásomtól, nem kell megszakadnom. Marad energiám a magánéletemre, más értékes dolgokra.


2023. febr. 8. 19:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ui: Milyen munkakör nálatok az ami nem fér bele egy pasinál?
2023. febr. 8. 19:32
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Jó indulattal mondom, aki a munkakörödet nézi azzal te ne is foglalkozz. Ne aranyásót keríts magad mellé.
2023. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Randiznék igen. Nem te vagy az egyetlen férfi kasszás a lidlbe is találkoztam már jó párral.
2023. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Legyél kasszafúró, az nagyobb bevétellel jár.
2023. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, de szerintem árnyaltabb a kép. A nők többsége rengeteg következtetést levon a munkakörből. Pl. az ambíció és a képességek hiányát. Én legalábbis ezt tapasztalom amikor próbálok ismerkedni. Kifogásokkal pedig nem jövök. Életem legnagyobb traumái történtek 10-20 éves korom között. Ezekről max akkor beszélek ha már fél éve legalább együtt vagyok valakivel. Ilyen pedig már sok éve nem volt.

Valahol átérzem miért elutasító egy nő kasszás, futár, raktáros, vagy hasonló képzettséget sem igénylő foglalkozású férfival. Sejtem mit gondol, de nem fogok magyarázkodni. Az egyszerűen nem menne. Elég szánalmas is lenne ha kifogásokkal kezdenék.

A legszomorúbb hogy gyerekként azt hittem a tudásommal fogok kitűnni. Az élet minden területén béna voltam, de éltanuló. Aztán sorra jöttek a tragédiák, a gyámügy szart a fejemre...

2023. febr. 8. 20:11
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Aranyosak vagytok. A kasszafúrónak az lenne a vége hogy én leszek valaki asszonya a sitten, azért tippnek nem rossz. :-D
2023. febr. 8. 20:13
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

6.


Ha ügyes vagy akkor nem, csak gazdag.


Ha erős vagy nagyon, akkor pedig te leszel AZ URALKODÓ a sitten.

2023. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha ezt igy adod elo, hogy kasszas vagy de MAJD szeretnel elkezdeni valamit tanulni, akkor senki nem fog veled ismerkedni, mindenki azt fogja gondolni, hogy aha ja persze, eddig se tanult.

Kezdj el tanulni es kesz. Meg ugy is tobb sikered lesz, ha azt mondod a lanyoknak, hogy most emiatt max heti 1-2 alkalommal ersz ra, mert legalabb latjak, hogy csinalsz valamit. Nem kell felvazolnod senkinek az egesz elettortenetedet, de boven eleg, ha ezt elmondod, hogy nehez fiatalkorod volt, de most csinalod amit csinalsz, mert vegre minden rendben van.

2023. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki nem lehet vallakozo, vezeto beosztasu.. a gyereket az neveli jol aki megerteti vele, hogy minden munkanak van erteke.
2023. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

9.


+ az adócsalás rejtelmeit, a börtön elkerülésének módját az ügyeskedések idejére, lebukás esetén mit kell hazudni stb.

2023. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!