Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Friss haveri (baráti) kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss haveri (baráti) kapcsolatot kockára tennél azzal, hogy elmondod a másik félnek hogy bejön?

Figyelt kérdés
tetszik 1 fiú, elég jóba vagyunk de félek, hogy a barátságnak is vége lesz, ha elmondom, bejön
2010. okt. 3. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd meg neki, hogy tudja hányadán is álltok :) Lehet hogy te is bejössz ám neki! Nincsenek véletlenül erre utaló jelek??
2010. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a fiunak bejössz?:D
2010. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nemtudom bejövök e neki:/

a jeleket sem tudom, hát haverok vagyunk sokat beszélünk, hasonló az ízlésünk stb:)

2010. okt. 3. 17:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mióta ismeritek egymást pontosan?
2010. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én 19, ő 20, egy okj-re járunk, szeptember óta
2010. okt. 3. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó, akkor nem én vagyok a srác. :D

Egyébként nagyon jó kérdést tettél fel. Fogós kérdés. Szerintem megéri kockáztatni. Ha mégsem úgy sülne el a dolog, ahogy szeretnéd, akkor -mivel felnőtt emberekről van szó- meg is beszélhetitek a dolgot. És akár folytatni is lehet a barátságot. Szerintem.

Sok sikert! Remélem, minden úgy alakul, ahogy szeretnéd!

2010. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

miért te ki vagy, és mennyi idős, kire vársz?:D most már érdekel.

köszi a választ!

2010. okt. 3. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Honnét szeded, hogy én várok valakire? :D

Amúgy beletrafáltál. Privátban szívesen elmondom, de így nagy-publikusan nem szeretném. :D

Szóval vagy írj e-mailt, vagy engedj privátot írni, ha gondolod. :D De inkább előbbi.

2010. okt. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ahh...:D

először azthittem amíg az életkorhoz nemjutottam hogy énvagyok az a fiu:D de mint kiderült nem

szerintem ne mond el neki hanem először adj neki jeleket:)

legyélvele sokat/cukkold/néha bujj oda hozzá ilyenek:) és ha még ígysem látod a jeleket akkor vagy azvan h parázik a srác(mint köbö én...) vagy nemjösz be neki | itt kell eldöntnei hogy mit teszel mármint h elmondod e neki


nemtudom menyire segítettem de remélem 1 kicsit azért mégis:)

2010. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utsó köszi neked is! te kitől és mért parázol?
2010. okt. 4. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!